Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT

TRANSIT CONNECT

Najděte si svůj Ford Transit Connect v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Atraktivní nový vzhled, přepracovaný interiér a vyspělejší asistenční technologie daly vzniknout Transitu Connect.

Zachoval si vyhlášenou robustnost, odolnost a funkčnost řady Transit včetně důmyslného průvlaku v přepážce a flexibilního řešení předních sedadel. K dispozici jsou varianty s krátkým i dlouhým rozvorem s maximálním objemem nákladového prostoru až 3,6 m³ (VDA), užitečným zatížením od 520 do 890 kg a karoseriemi typu Van, Kombi a Kombi Van. Představuje příkladně sofistikovanou dodávku vybavenou  užitečnými asistenčními technologiemi, které v některých případech nejsou zatím dostupné ani u osobních vozů. Nabízí zejména pokročilou konektivitu včetně handsfree, pomáhá sledovat a regulovat rychlost vozu, a dokonce příspívá k ochraně chodců.

Přináší také technologie, které snižují spotřebu a emise, což zároveň znamená nižší provozní náklady.

Katalog Výbavy a technické specifikace (PDF 3.2MB)

Rozpoznává dopravní značení

Pomůže vám nepřekračovat rychlostní omezení

Transit Connect přináší inteligentní omezovač rychlosti, dohlížející na dodržování povolené rychlosti, abyste se mohli více soustředit na dění na silnici. Kamera snímající dopravní značení omezující rychlost detekuje (je-li funkce aktivována) omezení v daném místě, načež systém přizpůsobí vaši rychlost danému limitu.

Motor, který pracuje se stejným nasazením, jako vy

Prvotřídní vznětové motory EcoBlue o výkonech 75, 100 a 120 k (55, 74 a 88 kW) jsou velmi pokročilé přeplňované jednotky s citelným zvýšením efektivity, výkonu a kultivovanosti. Tyto nové motory vykazují vyšší hospodárnost provozu, disponují pružnějšími reakcemi a tišším projevem než jejich předchůdci TDCi.

Motor 1.5 EcoBlue
SYNC 3: hlasová a dotyková konektivita

SYNC 3. Pro nerušený handsfree zážitek

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje připojení a pohodlné ovládání telefonu, hudby či navigace. Učinit tak můžete buďto hlasově nebo prostřednictvím 6” dotykové barevné obrazovky podporující intuitivní gesta tažení a oddalování či přibližování pomocí prstů. Například vyvolat seznam místních restaurací můžete pohodlně pouhým vyslovením “Mám hlad”.

Systém napomáhající ochraně chodců

Systém pokročilého nouzového brzdění detekuje vozy a chodce na vozovce před vámi. Dokonce dokáže rozpoznat chodce s úmyslem vstoupit do vozovky do dráhy vozidla. Prostřednictvím varování upozorní na potenciální kolizi a v případě nereagování ze strany řidiče automaticky aplikuje brzdové systémy. Tato technologie pomáhá snížit závažnost nehod nebo umožňuje jim dokonce úplně zabránit, přičemž funguje při rychlostech do 80 km/h.

Chytrá technologie vás varuje před potenciální srážkou a aplikuje brzdy automaticky, pokud nereagujete
Praktická přepážka s průvlakem

Přepážka s průvlakem pro uložení dlouhých předmětů

Ve verzi Van s dvojsedadlem spolujezdce oceníte důmyslný průvlak v přepážce umožňující převoz položek o délce 3 m u vozů s krátkým rozvorem (L1) nebo dokonce 3,4 m pro vozy s dlouhým rozvorem (L2). Přepážka obsahuje ve spodní části poklop umožňující vsunutí dlouhých předmětů do prostoru pod sedadlem spolujezdce. Za samotnou přepážkou je prostor pro dvě europalety (pro L2).

Transit Connect
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Mohlo by se Vám také líbit

Top