Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Transit podvozek je zkonstruovaný s ohledem na maximální užitnou hodnotu. Má řadu funkcí a technologií, jejichž účelem je pomáhat vám při řízení. Jakmile je vyzkoušíte, budete se divit, jak jste se bez nich dosud mohli obejít.

Ford SYNC 3 hands-free technology

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

V pozici za volantem

Sedadlo řidiče je stejně jako volant (výškově a podélně nastavitelný) plně přizpůsobitelné, tedy svou ideální pozici k řízení naleznete snadno. Obsahuje taktéž zabudovanou loketní opěrku, ovšem nastavitelná bederní opěrka, vyhřívání sedadel či jejich elektrické ovládání jsou dostupné jako volitelná výbava za příplatek. Zatímco sedadla samotná vynikají odolností, jež je vlastní užitkovým vozidlům, sedadla jsou také designována tak, aby byla pohodlná jako z vozů osobních.

In the driving seat
A system that entertains and informs

Systém, který baví a zároveň informuje

Široká nabídka dostupných audio sad zahrnuje mj. příjem signálu DAB, CD přehrávač, porty USB, prémiové reproduktory, navigaci či systém Ford SYNC s hlasovým ovládáním.

Ford Easy Fuel zabraňuje záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Ford Easy-Fuel, for foolproof filling-up
Wing mirrors that fold themselves away from harm

Zpětná zrcátka, která na sebe dávají pozor

Elektricky sklopná a vyhřívaná zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby předešla náhodnému poškození. Ve sklopené poloze jsou chráněny i stylové integrované ukazatele směru.

Okna otevřete i zavřete jedním dotykem

Stiskem tlačítka můžete zcela stáhnout nebo zavřít všechna boční okna.

Open and close your windows with a single touch
Power Sockets in Ford Transit Chassis Cab

Zásuvky

Stejně jako dvě 12 V zásuvky, můžete si volitelně za příplatek dopřát také zásuvku na 230 V / 150 W umístěnou mezi sedadlo řidiče a spolujezdce, díky níž můžete dobíjet své nářadí, laptop či další příslušenství bez potřeby speciálních adaptérů.

Top