Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

Ford Transit je právem vyhlášený jako všestranný a flexibilní vůz. Proto představuje ideální platformu pro nejrůznější specializovaná řešení a přestavby na míru. Díky nízkým provozním nákladům se investice do něj rychle ukáže jako chytré podnikatelské rozhodnutí.

Ford Transit Chassis Cab body type

Mimořádně robustní základ

Během celého vývojového procesu jsme úzce spolupracovali se subjekty ze stavebního průmyslu, abychom zajistili, že nejen naše standardně dostupná karosářská provedení, nýbrž také nejrůznější individuální požadavky zákazníka, budou snadno a časově efektivně dodávány pouze s malými nebo žádnými úpravami. Díky nízko položené rámové konstrukci vyrobené z ocele vysoce odolné v tahu či integrovaným bodům pro upevnění nástavby, představují podvozky Ford Transit silnou a spolehlivou základnu pro jakoukoliv přestavbu.

Pro více informací o přestavbách nebo přestavbářských firmách, prosíme pokračujte na Přestavby Transit.

Hlavní přednosti podvozků

  • Plochý, robustní žebřinový rám skýtá pevný základ pro širokou paletu nástaveb.
  • Čtyři různá provedení maximálních hmotností (od 3 100 kg do 4 700 kg).
  • Verze 350 HD jsou vhodné zejména pro podnikatele vyžadující větší ložnou plochu valníku s maximálním zatížením jízdní soupravy až po 7 000 kg.
  • Rozměry rozvorů či převisů umožňují montáž veškerých standardních i nestandardních dostaveb.
  • Standardní zpětná zrcátka přizpůsobují šířku vozu do hodnoty 2 170 mm. Široká zpětná zrcátka jsou dostupná pro vozy s maximální šířkou až 2 438 mm.
  • Integrované montážní body a otvory na přesazích rámu.
  • Šroubovací mezičlen umožňuje přizpůsobit délku rámu bez nutnosti svařování.
  • tandardně dodávané zavěšení s výše položeným těžištěm pro lepší zvládání těžkých nákladů
  • Elektrická zařízení pro montáž dalších dodatečných zařízení
  • Boční ústí výfuku

 

Ford Transit Chassis Cab features options
Ford Transit Chassis Cab in a warehouse

Připraven k práci rovnou z továrny

Podvozky Transit jsou vyvinuty a vyrobeny pro tvrdou práci. Jejich robustní a tuhá konstrukce představuje excelentní základ pro montáž speciálních dostaveb. Pro pohodlí správců vozových parků poptávajících rychlé a jednoduché řešení, jsou naše továrně vyráběné podvozky Transit dodávány plně připravené k provozu, přičemž vyhovují nejnovější legislativě Evropského společenství pro schválení typu vozidel (WVTA).

Prostor pro posádku

Podvozek Transit Dvojkabina představuje skvělé řešení pro kombinaci převozu jak nákladu, tak pracovníků. Široké dveře umožňují snadný přístup do prostorného promyšleného interiéru. V kombinaci dvojsedadla spolujezdce vpředu a standardně dodávaného čtyřsedadla vzadu lze tak převést až 7 cestujících, kteří mohou využít řadu odkládacích prostor.

Ford Transit Chassis Cab interior
Ford Transit Chassis Cab towing render

Schopnosti tažení přívěsu

Podvozky Ford Transit nabízí vynikající nosnost a schopnosti tažení přívěsu. Verze 350 HD a 470 díky pokročilým tlumičům a maximální hmotnosti jízdní soupravy až 7 000 kg, mohou táhnout brzděný přívěs o hmotnosti až 3 500 kg.

Prodloužené servisní intervaly pro delší čas strávený na cestách

Inteligentní indikátor kvality oleje určuje optimální načasování pravidelného servisu, přičemž na potřebnou výměnu oleje vás upozorní na obrazovce palubního počítače. Díky této chytré technologii již nebudete svázáni stanovováním servisního intervalu a také vám pomůže optimalizovat provozní náklady vozidla tak, aby bylo servisováno pouze v případě potřeby.

 

A mechanic checking the chassis
Ford Transit Chassis Cab at construction site

Dlouhá záruka proti prorezivění pro vaši bezstarostnost

Ukazatelem kvality Transit Podvozků, je 12letá záruka proti prorezivění, která je pro všechny vozy standardem.

Specializovaná podpora ve Ford Transit Centrech

Ať už máte jen jednu dodávku nebo celý vozový park, ve Ford Transit Centru najdete potřebnou pomoc. V těchto specializovaných střediscích pracují odborně vyškolení prodejci i servisní technici a můžete si v nich vyzkoušet nejnovější užitkové vozy Ford. Střediska jsou plně vybavena pro zajišťování údržby užitkových vozů Ford a poskytování rychlého a bezproblémového servisu, kdykoli to bude zapotřebí, tedy i nad rámec běžné pracovní doby.

Ford Transit centres
Top