NOVÝ FORD RANGER STORMTRAK

Představujeme novou sílu v sekci prémiových pick-upů s pohonem 4x4. Díky nepřehlédnutelnému vzhledu rozvíjí nový Ford Ranger Stormtrak dědictví modelu Wildtrak – a přidává něco navíc. 

Exkluzivní barva laku karoserie červená Rapid (případně bílá Frozen či modrá Lightning), černá lesklá kola a polepy Stormtrak budí dojem. Díky pokročilému motoru 2.0 EcoBlue Bi-Turbo o výkonu 213 k (157 kW) s desetistupňovou automatickou převodovkou dokazuje, že Ranger Stormtrak je skutečně univerzální terénní vozidlo. Je stejně schopný a pohodlný jak ve městě, tak i mimo něj.

Dostupné pouze jako skladové vozy.

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PODÍVEJTE SE, CO RANGER STORMTRAK DOKÁŽE

Ranger Stormtrak

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Ranger Stormtrak side view

SÍLA, SE KTEROU JE NUTNÉ POČÍTAT

Stormtrak je navržen tak, aby udělal dojem všude, kde se nachází. Vychází z výbavy Rangeru Wildtrak ve verzi Double Cab a je doplněný například o výrazná 18" černá kola z lehkých slitin s univerzálními  pneumatikami All-terrain. Ranger Stormtrak je dostupný s nemetalickým lakem karoserie bílá Frozen nebo s příplatkovými laky červená Rapid nebo modrá Lightning, která je charakteristická právě pro verzi Stormtrak, doplněná o černé lesklé prvky karoserie.

OKO BOUŘE

Ať jste kdekoli, uvnitř vozu Ranger Stormtrak si můžete být jisti, že zůstanete v pohodlí a vše budete mít pod kontrolou. Bohaté prémiové interiérové prvky vám umožní cítit se jako doma. Kvalitní sedadla s čalouněním v kombinaci kůže/vinyl s červeným prošíváním, osvětlenými lištami na prazích a jedinečnými polepy Stormtrak zajišťují, že váš vůz bude vypadat skvěle. Z vyvýšené pozice za volantem je k dispozici celá řada technologií, které jsou snadno přístupné prostřednictvím barevného dotykového displeje: navigace, rozpoznávání dopravních značek a parkovací senzory s kamerou pro couvání. Díky vestavěnému modemu FordPass Connect můžete i během jízdy brouzdat internetem a udržovat spojení s okolním světemTooltip.

Ranger Stormtrak interior dashboard view

Více informací získáte na těchto odkazech