Ford E-Transit front vie parked with fleet

ELEKTRIFIKOVANÉ PODNIKÁNÍ

NOVÝ FORD E-TRANSIT

Zobrazený model je Ford E-Transit

První vozy na trhu v roce 2022

Vyobrazené vozy neodpovídají specifikacím EU

Podvozek s nástavbou (vůz zcela vlevo) je zde použit pouze pro ilustrační účely

  •  
    MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  •  
    MAX. HRUBÁ NOSNOST (BEZ ŘIDIČE)
  • miles
    DOJEZD ČISTĚ NA ELEKTRICKÝ POHON
  • Prodejci a servis

PLNĚ ELEKTRICKÝ. NULA KOMPROMISŮ.

Nový Transit přichází. Stejně robustní, užitečný a všestranný jako vždy. A nyní také s nulovými výfukovými emisemi. E-Transit je nejnovějším přírůstkem do rozrůstající se rodiny elektrifikovaných vozů Ford. Zahajuje novou éru v historii kultovní užitkové řady Transit. Vůz je napájen 400voltovou trakční baterií o kapacitě 67 kWh. Vznikl s cílem umožnit vaší firmě prosperovat a zároveň dosahovat stanovených ekologických cílů. Na jedno nabití ujede až 350 kmd1. Díky výhradně elektrickému pohonu budete mít jistotu vjezdu do nízkoemisních zón. Funkce palubního napájení umožňuje zapojit vaše elektrické nařádí do 2,3kW/230V zásuvky, ze které jej můžete při práci v terénu napájet. E-Transit bude nabízen ve dvou výškách a třech délkách. Objem nákladového prostoru činí až 15,1 metrů krychlovýchd2. Ať už jsou tedy vaše požadavky jakékoliv, jistě si vyberete konfiguraci, která pomůže váš podnik elektrifikovat.  

Ford E-Transit being charged by man

JÍZDA S NULOVÝMI EMISEMI

E-Transit má nejen nižší servisní náklady oproti vozům poháněným vznětovým motorem, a to přibližně o 40 %d3, ale protože se jedná o elektromobil, neprodukuje při jízdě vůbec žádné emise. Vůz tedy může vjíždět do nízkoemisních zón a zároveň pomáhat vaší firmě s plněním cílů v oblasti udržitelnosti a snižování emisí oxidu uhličitého. Přínos pro životní prostředí můžete dále zvýšit tím, že si zvolíte dodavatele elektřiny, který nabízí energii z obnovitelných zdrojů.

Ford E-Transit driving through residential street

TICHÝ VÝKON

Neslyšný elektrický pohon E-Transitu vám umožní pracovat kdykoliv a kdekoliv. Ať už pracujete do noci nebo děláte časné ranní rozvážky, dodávka s elektrickým pohonem bude produkovat jen minimální hluk.

Man using power tools outside Ford E-Transit

PALUBNÍ NAPÁJENÍ

Velký akumulátor E-Transitu umožňuje napájet elektrické nářadí všude, kam vás práce zavede. Na přání dodávaná zásuvka palubního napájení (Pro Power Onboard) dodává výkon 2,3 kW bez použití generátoru. Do zabudované 230V zásuvky tak můžete připojit vrtačku, pilu, notebook nebo cokoliv jiného a pustit se do práce.

BEZ KOMPROMISŮ V PŘEPRAVNÍ KAPACITĚ

Díky promyšlené konstrukci přináší E-Transit bezemisní jízdu bez kompromisů ve vyhlášené přepravní kapacitě a všestrannosti Transitu. Akumulátor je uložen pod podlahou, takže neomezuje využitelný nákladový prostoru. Na výběr jsou tři délky karoserie a dvě výšky střechy. Nákladový prostor má podle zvolené verze objem 9,5 až 15,1 krychlového metru, nosnost činí až 1616 kgd4. Bezproblémový je rovněž přístup k nákladu. Zajišťují ho plnohodnotné zadní dveře s nadhlavním osvětlením a na přání také boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním.

Ford E-Transit showing interior loadspace
Ford SYNC 4 screen close up

FORD SYNC 4

Ford SYNC 4 je cloudový komunikační a zábavní systém. Cloudové připojení umožňuje systému SYNC 4 pokročilejší plánování tras a konverzační rozpoznávání hlasu. Prostřednictvím aktualizací na dálku se váš vůz bude v průběhu času dále vylepšovat. A díky bezdrátové integraci chytrých telefonů, správě nabíjení elektrických vozidel, nové 12” dotykové obrazovce a mnoha dalším funkcím představuje SYNC 4d5 zcela novou úroveň konektivity. 

Ford Telematics being shown by man at building site

FORDPASS PRO

Pokud provozujete menší vozový park, může vám aplikace FordPass Pro pomoci s jeho efektivnější správou, maximalizací produktivity a minimalizací prostojů vozidel. FordPass Pro poskytuje užitečný přehled o každodenním provozu vozového parku založený na datech a umožňuje rychle zkontrolovat technický stav vozů a zvýšit produktivitu tím, že rychle identifikuje problémy, které vyžadují pozornost.

Depot charging graphic

NABÍJENÍ V DEPU

Pomůžeme vám zajistit hardware i software potřebný k tomu, abyste svoji flotilu elektricky poháněných automobilů mohli snadno nabíjet po skončení pracovní doby. Ve vašem areálu lze instalovat nabíjecí stanici, která nabije E-Transit z nuly na 100 % za pouhých osm a čtvrt hodind6.

Public charging graphic

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ

Ať už vás práce zavede kamkoliv, nabíjení E-Transitu by mělo být snadné. Rychle rostoucí síť FordPass Charging Network bude mít ke konci roku 2021 po celé Evropě více než 150 000 nabíjecích míst. A vysokovýkonných rychlonabíjecích stanic IONITY bude 400, přičemž na každé je hned několik nabíjecích stojanů. 

Home charging graphic

NABÍJENÍ DOMA

Nabíjení E-Transitu doma není o nic složitější než nabíjení telefonu. Je to jednoduchý způsob, jak zajistit, aby byl vůz vždy připraven vyrazit, až bude potřeba. Můžete si také nainstalovat nástěnnou nabíječku Ford Connected Wallbox, která přinese větší uživatelský komfort a rychlejší nabíjení.