New Ford E-Transit with delivery men loading up boxes in 3/4 back view

E-TRANSIT VÝBAVA

PRAKTIČNOST BEZ KOMPROMISŮ

E-Transit exterior view graphic of rear-wheel motor

ELEKTRICKÁ ENERGIE

Přesvědčte se, jak vám užitkový vůz poháněný elektřinou pomůže využít pracovní den na maximum. Motor E‑Transitu, který pohání zadní kola, je nejvýkonnější ve své třídě. Vůz díky tomu akceleruje svižně a zcela plynule. S výkonem 135 kW (184 k) nebo 198 kW (269 k) a točivým momentem 430 Nm má E-Transit dostatek síly na každou práci, kterou je potřeba udělat.

PALUBNÍ NAPÁJENÍ PRO POWER ONBOARD

E-Transit vám umožní dobíjet vaše nářadí kdekoliv, kam vás práce zavede. Palubní napájení Pro Power Onboard, dostupné jako výbava na přání, přináší 2,3 kW elektrické energie bez potřeby generátoru. To znamená, že můžete zapojit vaše vrtáky, pily, laptopy a většinu nářadí do palubní zásuvky a dát se do práce.

NEZÁVISLÉ ZAVĚŠENÍ ZADNÍCH KOL

Zadní zavěšení E-Transitu bylo upraveno tak, aby maximalizovalo nosnost a zlepšilo výkon. Můžete naložit až 1 684 kg nákladu a zadní náprava Heavy duty zlepší ovládaní a trakci při naloženém i prázdném vozidle.

BEZ KOMPROMISŮ V PŘEPRAVNÍ KAPACITĚ

Inteligentně navržený akumulátor je uložený pod podlahou elektrické dodávky, aby byl maximalizovaný prostor. E-Transit příchází s pěti možnostmi konfigurace karoserie, takže budete mít mezi 9,5 a 15,1 m3 prostoru.

INTELIGENTNÍ KONEKTIVITA

Ford E-Transit internal view of dashboard screen

SYNC 4

SYNC 4 je cloudový komunikační a zábavní systém. Cloudové připojení umožňuje systému SYNC 4 pokročilejší plánování tras a konverzační rozpoznávání hlasu. Prostřednictvím aktualizací na dálku se váš systém bude v průběhu času dále vylepšovat. A díky bezdrátové integraci chytrých telefonů, nové 12” dotykové obrazovce a mnoha dalším funkcím představuje SYNC 4 zcela novou úroveň konektivity.

Person using the FordPass Pro App

FORDPASS PRO

Bez ohledu na to, zda pracujete s jedním vozidlem, nebo jich provozujete pět, nástroj FordPass Pro vám pomůže zachovat jejich kondici, zabezpečení a hladký provoz. Bezplatná aplikace vám umožní zobrazit umístění vašeho vozidla, jeho stav, umožní vám zamknout či odemknout vůz na dálku, spravovat plány nabíjení a mnoho dalšího.

E-Transit external view with construction worker using the FordPass Pro app

STARTOVÁNÍ NA DÁLKU

Využijte aplikaci FordPass Pro na vašem telefonu, abyste přednastavili preferovanou teplotu v kabině na dálku z vašeho domova nebo kanceláře. Váš E-Transit bude mít přednastavenou ideální teplotu a bude na vás čekat, až bude čas usednout za volant.

JÍZDA S NULOVÝMI LOKÁLNÍMI EMISEMI

BEZPEČNOST

Více informací získáte na těchto odkazech