Home > Připravujeme > Nový Ford Ranger Raptor

NOVÝ FORD RANGER RAPTOR

JIŽ BRZY

Není to žádný obyčejný pick-up. Je to super pick-up.

Nový Ranger Raptor. Historicky první tovární terénní sportovní pick-up na evropském trhu. Je to vůz vyvinutý od základu tak, aby si suverénně vedl v jakémkoliv prostředí. Nic podobného na trhu nenajdete.

Nový Ford Ranger Raptor, statický záběr

Nezaměnitelný design

Od prvního pohledu na Ford Ranger Raptor vám bude jasné, že to není jen další pick-up. Každý jeho detail je precizně zkonstruovaný pro náročný život plný zdolávání svahů, brodění řek či ježdění na terénních tratích. Od speciálních nárazníků přes přední ochranný plát a specifickou masku Fordu Ranger Raptor až po kola z lehké slitiny obutá do odolných pneumatik. Ranger Raptor zanechá stopu všude, kam s ním zamíříte. A zamířit můžete skutečně kamkoliv.

Svaly i rozum

Nový Ranger Raptor není jen robustní. Je také inteligentní. Jakmile se usadíte ve sportovních sedadlech a uchopíte specifický kožený volant, budete mít na povel paletu pokročilých systémů. Všechny jsou tu od toho, aby vám pomohly dobývat svět. Patří k nim i efektivní nový Terrain Management System. Stiskem tlačítka můžete přepínat mezi šesti jízdními režimy. Každý z nich je optimalizovaný pro jiný povrch: Režim Normal, režim Sport, režim Tráva, štěrk a sníh, režim Bláto a písek, režim Kamení a pro nepřekonatelnou sportovní jízdu v terénu režim Baja.

Nový Ford Ranger Raptor, místo řidiče
Nový Ford Ranger Raptor při sjíždění svahu

Zkonstruovaný pro každý terén

Ford Ranger Raptor dokonale mísí DNA vozů Ford Performance s nedostižnými schopnostmi v terénu. Legendární tlumiče pérování Fox Pro, inspirované motorsportem, jsou precizně vyladěné tak, aby zvládly i ten nejnáročnější terén. Pohltí velké nárázy, snadno vyhladí nerovnosti a koleje. Specifický podvozek se žebřinovým rámem je vyztužený vysokopevnostní ocelí, aby splnil extrémní nároky kladené sportovní jízdou v terénu. Každý prvek vozu je navržený s ohledem na to, aby Raptor zprostředkoval nedostižný zážitek z jízdy v terénu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top