NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

Se všemi prvky, které nabízí verze Titanium, a navíc jedinečnému designu inspirovanému vozy SUV je zbrusu nové Tourneo Connect Active ideální volbou pro rodinná dobrodružství.

Tento model disponuje veškerou inteligentní technologií řady Tourneo Connect, ale navíc má vylepšený design karoserie, mimořádně komfortní interiér a dobrodružného ducha víceúčelového vozu.

Snížený přední nárazník, černé lemy blatníků a sedmnáctipalcová nebo osmnáctipalcová kola z černé slitiny dodávají vozu Tourneo Connect Active výrazně robustní vzhled. Střešní ližiny, flexibilní nastavení sedadel a praktické úložné prostory zajišťují, že vůz dostává svému vzhledu. Vše je k dispozici v jedinečné barvě karoserie modrá Boundless.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Dobrodružné uvnitř i zvenku. Nové Tourneo Connect Active má odvážný styl terénního vozu. Díky prémiovým materiálům, chytrým technologiím a všestranným sedadlům je ideální pro rodiny na cestách.

Ford Tourneo Connect showing front bumper and skid plate

PŘEDNÍ NÁRAZNÍK ACTIVE

Snížený přední nárazník je jedinečný prvek Active. Ochrana nárazníku lakovaná ve stříbrném odstínu přijde vhod při průzkumu náročnějšího terénu.

Ford Tourneo Connect Active profile view

BOČNÍ OBLOŽENÍ A NÁSTAVCE BLATNÍKŮ

Robustní lemy blatníků podtrhují nový, dobrodružný vzhled. 

LUXUSNÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Sedmnáctipalcová prvotřídní kola z černé slitiny zvýrazňují robustní vzhled Tournea Connect Active. A pokud chcete ještě nápadnější design, můžete zvolit výraznější osmnáctipalcová kola.

Ford Tourneo Connect Active alloy wheel close up
Ford Tourneo Connect rear view showing roof rack

STŘEŠNÍ LIŽINY JAKO STANDARD

Tourneo Connect Active je standardně vybaveno střešními ližinami, na které můžete umístit příčníky, nosiče kol, střešní boxy, nosiče kajaků, zkrátka cokoli, co na svých výpravách za dobrodružstvím potřebujete.

STYLOVÁ MŘÍŽKA CHLADIČE S ŠESTIÚHELNÍKOVÝM DESIGNEM

Výrazná mřížka chladiče s šestiúhelníkovým designem s obvodovou lištou lakovanou ve stříbrném odstínu dotváří mimořádný vzhled a podtrhuje osobitý charakter modelu Active.

Ford Tourneo Connect front grille close up

Pro více informací klikněte na odkazy níže