Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Stupně výbavy > Active

NOVÝ FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

Je na vás, zda si vyberete 5místné či 7místné vozidlo, Ford Tourneo Connect ve verzi Active je perfektní volbou pro celou rodinu.

Nový robustní design a vynikající vlastnosti vozu zařídí, že vás nikdo nepřehlédne bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Tourneo Connect Active je navíc nabízen s mechanickým samosvorným diferenciálem mLSD (výbava na přání), který směruje hnací sílu na kola s největší trakcí a docílí jistější jízdy v nezpevněném terénu.

K dispozici je také celá řada pokročilých technologií včetně modemu FordPass Connect. Vy i vaši spolucestující tak můžete být připojeni k palubní Wi-Fi síti během cesty za dalším dobrodružstvím.

Dobrodružný zvenku i zevnitř. Nový Tourneo Connect Active má odvážný a neotřelý offroadový design. Vnitřní prémiové materiály, inteligentní technologie a všestranný systém sedadel jsou ideální pro dobrodružství pro celou rodinu.

Praktický zvenčí

Navržený pro co nejjednodušší cestování. Tourneo Connect Active má zvýšenou světlou výšku, díky čemuž budou jízdy v obtížném terénu jednodušší. Mimo jiné obsahuje mechanický samosvorný diferenciál mLSD (výbava na přání) nebo střešní ližiny, na které můžete naložit např. horská kola a vyrazit za dobrodružstvím. Jedinečná 17” kola z lehkých slitin, unikátní mřížka chladiče Active a kontrastní lemy blatníků vytváří vzhled, který vynikne všude, kam přijedete.

Ford Tourneo Connect Active parked on a mountain road
Ford Tourneo Connect Active central view of dashboard and windscreen

Všestranný zevnitř

Tourneo Connect Active je vybaven prémiovou sofistikovanou výbavou, která zaujme. Unikátní modré prošívání na sedadlech, řadicí páce, volantu a podlahových rohožích dodává kabině jedinečný charakter. Důmyslné řešení sedadel umožňuje snadno uspořádat interiér vašeho vozu pro přepravu pasažérů, zavazadel, objemných či dlouhých předmětů, popřípadě všechno zmíněného najednou.

Stvořen pro tu nejtvrdší práci

Tourneo Connect Active nabízíme s moderním systémem, který vám pomůže snadno se vypořádat s náročným terénem. Mechanický samosvorný diferenciál mLSD, dostupný na přání pro 120k motor s manuální převodovkou, redukuje nežádoucí protáčení kol, zejména na uvolněném nebo nerovném povrchu tak, že přenáší sílu na kolo s největší trakcí. To udrží vozidlo v pohybu a zlepší jeho stabilitu, když to nejvíc potřebujete.

Ford Transit Connect Active engine diagram

Výkonné motory

Tourneo Connect Active je dostupný s pokročilými naftovými motory s výkonem až 120 k dosahující vysokého točivého momentu k zajištění plynulé a spolehlivé jízdy.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Výbavy a technické specifikace

Objevte detailnější informace o voze nebo si stáhněte brožuru.

Ford Tourno Connect
Top