SYNC 4

RYCHLEJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ. LEPŠÍ.

Nejnovější generace SYNC 4 vás spojí s lidmi, místy a aplikacemi, které máte rádi, ať jste kdekoli. Náš dosud nejvýkonnější systém SYNC vám přináší ohromující displej, bezproblémovou konektivitu a pokročilé funkce pro elektromobily.

Ford SYNC 4A inside Mustang Mach-E

OBJEVTE SYNC 4

Systém SYNC 4 vás propojí s okolním světem jako nikdy předtím. Vyzkoušejte pokročilé plánování trasy, sofistikované rozpoznávání hlasu, bezdrátové připojení telefonů a aktualizace OTA – to vše s dvojnásobným výpočetním výkonem oproti předchozí generaci.

ONLINE NAVIGACE

Díky navigačnímu systému SYNC 4, který je neustále připojen k internetu, jsou mapové podklady vždy aktuální a poskytují čerstvé dopravní informace a údaje o počasí pro plánování tras v reálném čase. U elektrických vozidel Ford také využívá stav akumulátoru a momentální dojezd k optimalizaci trasy a navrhuje vhodné dobíjecí zastávky po cestě.

Sync 4’s Navigation
Driver using voice control on SYNC 4

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

Systém SYNC 4 je vybaven sofistikovaným rozpoznáváním hlasu a neustále se rozvíjející slovní zásobou díky připojení k internetu. SYNC 4 je schopen porozumět i přirozené řeči, například při vyhledání destinace, přehrávání hudby nebo odesílání textových zpráv.

AKTUALIZACE SOFTWARU

Vozidla s integrovaným modemem FordPass Connect se neustále vyvíjí a zlepšují. Prostřednictvím internetového připojení dokáže vaše vozidlo bezdrátově stahovat aktualizace softwaru, aby bylo vždy aktuální.

 

Více o aktualizacích

System Update Notification
Wireless control demonstration

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ

Bezdrátově připojte svůj telefon Apple nebo Android. Získejte přístup k funkcím telefonu prostřednictvím dotykové obrazovky systému SYNC nebo hlasových příkazů a používejte své oblíbené aplikace s Apple CarPlay® a Android Auto. Žádné kabely nejsou již potřeba.

DIGITÁLNÍ UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

Získejte přístup k uživatelské příručce prostřednictvím dotykové obrazovky SYNC a využijte jednoduchého hledání. Stačí klepnout na obrázek vašeho vozidla a najdete vše potřebné. Rovněž zde naleznete také užitečná videa s návody k použití a další podrobné informace o funkcích vozidla.

Manual control demonstration

VOZIDLA SE SYNC 4