JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Svět Fordu > Udržitelnost > Změna klimatu a životní prostředí
Ford car charging

Změna klimatu a životní prostředí

Neustále pracujeme na způsobech, jak snížit dopad našich vozidel a provozu na životní prostředí. Naše trategie je založena na tom, čeho by se mělo dosáhnout. Například stabilizace skleníkových plynů v atmosféře. K dosažení této stabilizace přispíváme zlepšením spotřeby paliva, používáním alternativních paliv a zlepšením energetické účinnosti v našich zařízeních.

Více iniciativ, více výhod

Kromě toho jsme přijali komplexní vodní strategii. To odpovídá klíčovým prvkům iniciativy „CEO Water Mandate“.

Tato jedinečná iniciativa veřejného a soukromého sektoru, která byla zahájena v červenci 2007 generálním tajemníkem OSN, pomáhá společnostem při vývoji, provádění a zveřejňování politik a postupů udržitelnosti vody. Mandát je založen na pěti klíčových platformách a je navržen tak, aby ovlivňoval podstatné, udržitelné a měřitelné dopady. Například prostřednictvím každoročního hlášení spotřeby vody.

Mezi další programy a iniciativy patří:

  • Ford je na dobré cestě k tomu, aby do roku 2035 zásoboval všechny své výrobní závody 100% obnovitelnou energií z místních zdrojů s cílem dosáhnout do roku 2050 úplné uhlíkové neutrality

Zjistěte více o udržitelnosti

  • Přísné environmentální zásady a směrnice, které se vztahují na naše operace globálně.
  • Všechny výrobní závody Ford a funkce vývoje produktů jsou certifikovány podle ISO 14001, což je přední světový standard pro správu environmentálních problémů.
  • Ford nabízí jedno z nejširších sortimentů vozidel s nízkými emisemi CO2 v Evropě, která dokazuje náš závazek k udržitelnosti.
  • Technologie jako EcoBoost®, přímé vstřikování benzinu nebo nafty, vícestupňové převodovky, ECOnetic a hybridní, plug-in hybridní a elektrické pohonné jednotky nabízejí řidičům možnost volby.
  • V roce 2015 jsme uvedli na trh nový Ford Mondeo Hybrid, naše první hybridní elektrické vozidlo vyrobené a prodávané společností Ford v Evropě.
  • Od roku 2013 jsme v tomto regionu také nabízeli elektromobil Focus BEV a plug-in hybridní vozidlo C-MAX Energi.
  • V Evropě má Ford sítě zpětného odběru a recyklace pro vozidla značky Ford na 19 trzích EU a podílí se na systémech kolektivní recyklace na dalších 10. Všechna vozidla Ford prodávaná v Evropě mají nyní certifikaci, že dosahují recyklovatelnosti 85 procent a využitelnosti 95 procent.
Top