TRANSIT COURIER

Ford Transit Courier prošel kompletním přepracováním, které posouvá všechny limity. Má větší přepravní kapacitu, interiér plný moderních technologií a vylepšený vzhled. Je připravený dát se hned do práce.

Ford Transit Courier parked in nature

UŽITNÉ VLASTNOSTI

Ford Transit Courier nákladový prostor

PŮSOBIVÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

Přepracován pro maximální objem. Díky šířce mezi podběhy 1,22 m nyní Transit Courier přepraví až dvě euro palety. Nákladový prostor je vybaven LED osvětlením pro lepší viditelnost za snížených světelných podmínek.

PŘEPÁŽKA S PRŮVLAKEM

Průvlak a sklopné sedadlo spolujezdce maximalizují přepravní kapacitu. Výsledkem je maximální délka přepravovaného nákladu až 2,6 m. Snadno tak přepravíte i delší předměty jako jsou žebříky, tyče, trubky a další. Průvlaková přepážka bude dostupná již brzy.

Ford Transit Courier přepážka s průvlakem
Ford Transit Courier bezpečnostní zámky

BEZPEČNOST

Zabezpečení přepravovaného nákladu a pracovního vybavení bereme stejně vážně jako vy. Proto pro nový Transit Courier nabízíme prostorový a obvodový alarm a bezpečnostní zámky (dostupné již brzy).

Transit Courier Interior Side Cockpit

POHODLÍ A PRAKTIČNOST

Ford Transit Courier touchscreen

KONEKTIVITA

Ford Transit Courier dotyková obrazovka systému SYCN 4

SYNC 4

8" dotykový displej se SYNC 4 se postará o to, že budete vždy připojeni. Bezdrátové připojení Apple CarPlay a Android Auto, bluetooth a konverzační rozpoznávání hlasu v českém jazyce.Tooltip

FORDPASS PRO

Aplikace FordPass Pro vám nabídne mnoho funkci, které vám pomohou mít váš vůz vždy plně pod kontrolou. Prostřednictvím aplikace můžete sledovat polohu vozidla, na dálku jej zamknout nebo odemknout a také sledovat jeho technický stav, jako je životnost oleje nebo hladiny kapalin.

 

Aplikace FordPass Pro
Ford Transit Courier on the road

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Ford Transit Courier

MOTORY

Nový Transit Courier je dostupný s konvenčními pohonnými jednotkami. Později bude dostupná také plně elektrická verze s nulovými lokálními emisemi.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Zadní kamera zajišťuje pohled za vozidlo pro lepší viditelnost a větší bezpečnost při manévrování.

Zadní parkovací kamera
Zadní parkovací kamera

PLATINOVÉ HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI

Euro NCAP je přední evropská nezávislá organizace v oblasti bezpečnosti automobilů. Prostřednictvím přísných kritérií hodnotí bezpečnost nových vozů na trhu. Pokročilé asistenční systémy řidiče vozu Transit Courier získaly od Euro NCAP nejvyšší bezpečnostní hodnocení „Platinum“.

Více informací získáte na těchto odkazech