Home > Připravujeme > Nový Ford Transit Minibus

NOVÝ FORD TRANSIT BUS M2

JIŽ V ROCE 2019.

Nový Ford Transit Bus M2 je určen pro přepravu až 18 osob, kteří v něm mohou cestovat pohodlně a stylově. Nový Bus M2 je plný užitečných technologií včetně elektrických bočních dveří a několika elektrických zásuvek. Již v roce 2020 bude vůz dostupný také ve výbavovém stupni Limited s 10st. automatickou převodovkou.

Inovovaný design

Komfortní a zároveň robustní konstrukce.
Design vyjadřující kvalitu a profesionalitu. To je nový Transit Bus M2.

All New Ford Transit Minibus side view with passengers

Spolehlivost a kultivovanost

Nový Transit Bus M2 definuje spolehlivost a komfort. K dispozici je až s 18 sedadly. Nedostatek místa pro cestující ani pro jejich zavazadla zde opravdu nehrozí. A díky odolným materiálům zůstane Bus M2 déle ve vynikajícím stavu. Nastupování a vystupování je nyní ještě snazší díky elektrickému ovládání bočních posuvných dveří a výsuvného schůdku. Po celém interiéru jsou rozmístěny elektrické zásuvky. Vaše elektronická zařízení tak mohou být vždy plně nabitá po celou cestu.

Užitečné technologie

Nový Transit Bus M2 disponuje paletou vyspělých technologií, jejichž účelem je zprostředkovat ve všech ohledech komfortnější zážitek z jízdy. Například díky inteligentnímu adaptivnímu tempomatu budou dlouhé cesty po dálnici méně únavné a také hospodárnější. Přepínatelné jízdní režimy Normal, Kluzko a EcoMode umožňují přizpůsobit vlastnosti vozu aktuálním podmínkám a požadavkům. Nechybí ani pokročilý systém hlídání mrtvých úhlů, širokoúhlá přední kamera nebo zadní kamera s osvětlením. To vše přispívá k lepší orientaci řidiče.

All New Ford Transit Minibus rear view camera graphic
All New Ford Transit Minibus Ecoblue engine

Technicky vyspělé nové motory

Transit Bus M2 je nově poháněn vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější než jeho předchůdci řady TDCi. Nový Transit Bus M2 je k dispozici výhradně s kultivovaným vysokozátěžovým motorem HDT plnící přísné emisní normy Euro HDT6.0. Přehlednou nabídku představuje varianta o výkonu 125 kW (170 k) s manuální i automatickou převodovkou. Určitě najdete takovou variantu, která bude vyhovovat vašim specifickým potřebám.

Technologie, které se starají o vaše bezpečí

Nový Transit Bus M2 je plný vyspělých technologií a inteligentních systémů, které přispívají k bezpečnosti posádky i zabezpečení vozu. Například předkolizní asistent s detekcí chodců sleduje prostor před vozem a upozorní vás na vozidla nebo chodce, kteří by vám mohli zkřížit cestu. Pokud včas nezareagujete na varování, systém dokonce začne automaticky brzdit. O zabezpečení vašeho Transitu i jeho nákladu se pak stará propracovaný alarm.

All New Ford Transit Minibus front camera graphic
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top