Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT CUSTOM

FORD TRANSIT CUSTOM

Najděte si svůj Ford transit Custom v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Transit Custom je vyhlášený svojí robustností, funkčností, spolehlivostí a špičkovou úrovní designu i zpracování. Nyní nabízí ještě více inovativních funkcí a chytrých technologií. Navíc přichází s ještě vyšší hospodárností díky řadě pokročilých vznětových motorů a volitelných hybridních variant. Výsledkem je dodávka, která je kultivovanější a vyspělejší než kdy předtím.

Grey Ford Transit Custom PHEV being charged
New Ford Transit Custom MHEV technology

Startér-generátor pomáhá snížit spotřebu

Nové vozy Transit Custom nabízíme také jako mild-hybrid. Tato technologie pomáhá snižovat spotřebu paliva i emise. Kombinovaný startér-generátor napájený akumulátorem pomáhá spalovacímu motoru, nikdy však nepohání vůz sám. Mild-hybridní vozy není třeba nabíjet, dobíjí se automaticky rekuperačním brzděním a konvenčním motorem. Spalovací motor roztáčí startér-generátor, který přeměňuje mechanickou energii na elektrickou. Ta se pak využívá k dobíjení 48V akumulátoru.

New Ford Transit Custom PHEV technology

Nejlepší z obou světů

Transit Custom Plug-in hybrid (PHEV) využívá dva motory. Elektromotor pohánějící vůz a zážehový motor 1.0 EcoBoost, který nabíjí akumulátor během jízdy a prodlužuje dojezd vozu. Řidič si může vybrat ze čtyř dostupných jízdních režimů, včetně režimu EV nyní, který umožňuje jízdu s nulovými emisemi bez aktivace spalovacího motoru až na vzdálenost 56 km. Akumulátor vozu Transit Custom PHEV lze dobíjet z domácí zásuvky pod napětím 230V, z nástěnné nabíječky (wall boxu) či na veřejné nabíjecí stanici se střídavým proudem.

New Ford Transit Custom EcoBlue engine

Úsporná technologie vznětových motorů

Transit Custom může být poháněn výkonným vznětovým motorem 2.0 EcoBlue. V nabídce jsou čtyři varianty o výkonu až 136 kW (185 k). Díky systému vstřikování AdBlue®, který mění výfukový plyn NOx na dusík a vodu, navíc každý z motorů splňuje přísné emisní normy Euro 6.2.

Všimne si dopravních značek, které jste mohli přehlédnout

Systém rozpoznávání dopravních značek zaznamená značky umístěné vedle vozovky nebo nad ní, stejně jako stálé i dočasné dopravní značení. V přístrojovém štítu se pak rozsvítí kontrolka se symbolem rychlostního omezení nebo zákazu předjíždění.

New Transit Custom interior
New Ford Transit Custom with SYNC 3

SYNC 3. Pohodlné ovládání s rukama stále na volantu

Ford SYNC 3 je moderní komunikační a zábavní systém, který slouží mimo jiné k ovládání telefonu, hudebního přehrávače nebo navigace. K ovládání můžete použít hlasové pokyny nebo 8" barevnou dotykovou obrazovku, která podporuje gesta zažitá z chytrých telefonů. Sledování dopravních informací v reálném čase vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Když řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí. 

Aby přívěs zůstal bezpečně ve stopě

Systém stabilizace přívěsu rozpozná počínající rozkývání přívěsu a vyřeší ho snížením rychlosti. Jízda s přívěsem je díky tomu jistější. Systém zpomalí vůz snížením točivého momentu motoru a postupným zvyšováním brzdného tlaku na všech kolech.

New Ford Transit Custom with tow
New Ford Transit Custom open exterior doors

Nejlepší nákladový prostor v dané třídě

Transit Custom snadno pojme naplocho uložené stavební desky 240x120 cm nebo tři euro palety. Díky jedinečnému průvlaku v přepážce do něj lze navíc naložit předměty dlouhé až 3,4 m (verze L2) a přitom zachovat všechna místa k sezení vpředu. Celkově má nákladový prostor kratší verze (L1) s instalovanou přepážkou kapacitu úctyhodných šest metrů krychlových. Varianta s prodlouženým rozvorem (L2) nabízí dokonce 6,8 m3. Transit Custom má také nejširší boční nakládací otvor ze všech vozů své třídy. A jeho posuvné boční dveře jsou opatřeny novým aretačním mechanismem, který je při nakládání drží bezpečně otevřené.

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Custom

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Alternativní modely

Top