• Max Load Space
    MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  • Max gross payload
    MAX. UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ
  • Electric driving range
    DOJEZD NA ELEKTRICKÝ POHON
  • CENÍK

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM VAN

První vozy s naftovými motory včetně verzí s pohonem všech kol AWD na trhu koncem roku 2023. Elektrifikované pohony budou k dispozici později v roce 2024.

Nejprodávanější dodávka v EvropěS&P Global New 1-Tonne právě prošla modernizací.

Vůz, který je znám svou houževnatostí a spolehlivostí, jsme zcela přepracovali. Nový Transit Custom Van je od základu postaven na konektivitě a produktivitě nové generace. 

V nabídce s elektrifikovanými i konvenčními vznětovými pohonnými jednotkami. Včetně nového E-Transitu Custom. Vyznačuje se svou legendární funkčností, ale jako plně elektrická dodávka je hospodárnějšíHybrid 2024 a neprodukuje při jízdě žádné emise. 

Nové chytré prvky vám nyní umožní používat svou dodávku jako mobilní kancelář. A díky kombinaci s inteligentním softwarem a online nástroji Ford Pro budete moci maximalizovat provozuschopnost vozidla a zvýšit produktivitu: vaše dodávka nikdy nebyla efektivnější.

VYBERTE SI TYP KAROSERIE

PODÍVEJTE SE, V ČEM JE JINÝ

PROHLÉDNĚTE SI HO

Podívejte se na naše video a prohlédněte si nový E-Transit Custom.

Ford E-Transit Custom
Ford Transit Custom Limited parked, Person making a delivery

DORUČUJTE CHYTŘEJI

Zabrzdit, zavřít okna, zamknout vozidlo. Doručovací asistent automatizuje běžné úkony, které řidiči dělají při každém zastavení (k dispozici později během roku 2024).

Ford Transit Custom Limited parked at port loading bay

SPRAVUJTE CHYTŘEJI

Propojení s aplikací FordPass ProAplikace FordPass Pro pro maximální produktivitu a bezpečnost.

JEZDĚTE CHYTŘE

Díky vyspělým asistenčním technologiím a pohonu všech kol AWD dostupným na přání budou řízení, parkování i práce snazší a bezpečnějšíDriver-assist features are supplemental 4.

NÁSTROJE PRO LEPŠÍ ZVLÁDNUTÍ KAŽDÉHO DNE

PROMYŠLENÝ DESIGN

Nový Transit Custom se vyznačuje vylepšenými proporcemi, nižší podlahou pro snazší nástup do kabiny a možností komfortního pohybu přes celou šířku kabiny. Jeho výška činí necelé 2 metryVýška pod 2 metry, což je ideální pro podzemní parkování.

Ford Transit Custom profile view

Více informací získáte na těchto odkazech