• Max Load Space
    MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  • Max gross payload
    MAX. UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ
  • Electric driving range
    DOJEZD NA ELEKTRICKÝ POHON
  • PŘIHLÁSIT K ODBĚRU NOVINEK

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM

Nejprodávanější dodávka v EvropěS&P Global New Registrations právě prošla modernizací.

Vůz, který je znám svou houževnatostí a spolehlivostí, jsme zcela přepracovali. Nový E-Transit Custom je od základu postaven na konektivitě a produktivitě nové generace.

V nabídce s elektrifikovanými i konvenčními vznětovými pohonnými jednotkami. Včetně nového E-Transitu Custom. Vyznačuje se svou legendární funkčností, ale jako plně elektrická dodávka je hospodárnějšíDiesel plug-in comparison a neprodukuje při jízdě žádné emise.

Nové chytré designové prvky vám nyní umožní používat svou dodávku jako mobilní kancelář. A díky kombinaci s inteligentním softwarem a online nástroji Ford Pro budete moci maximalizovat provozuschopnost vozidla a zvýšit produktivitu: vaše dodávka nikdy nebyla efektivnější.

PROHLÉDNĚTE SI HO

Podívejte se na naše video a prohlédněte si nový Transit Custom.

Ford E-Transit Custom

ZVOLTE SI POHON

Vybírejte z několika vyspělých dieselových a elektrifikovaných pohonů.

Ford E-Transit Custom in blue close-up of charging

DOJEZD E-TRANSITU CUSTOM

ODHADOVANÝ DOJEZD AŽ 380 KMElectric driving range

Přihlásit k odběru novinek

NÁSTROJE NA LEPŠÍ ZVLÁDNUTÍ KAŽDÉHO DNE

VAŠE POJÍZDNÁ KANCELÁŘ

Udělejte si ze své dodávky mobilní kancelář. Ford SYNC 4SYNC 4 Custom se díky novému 5G modemu vyznačuje vylepšenou konektivitou, bezproblémovou integrací chytrého telefonu, 13” dotykovou obrazovkou a konverzačním hlasovým ovládáním. Poskytuje také aktuální dopravní informace, které vám pomohou efektivněji naplánovat trasu. K chytrým designovým novinkám patří pohodlné uložení notebooku mezi sedadly, více USB vstupů a inovativní funkce sklopného volantu. To po zaparkování umožňuje využít ho jako pracovní plochu pro notebook nebo jídelní stolek!

Ford Pro integrated service dashboard on tablet

FORD PRO: PRODUKTIVITA PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Více než jen obyčejná pracovní dodávka: E-Transit Custom bude součástí celého integrovaného řešení Ford Pro, které zahrnuje sadu inteligentních softwarových aplikací a nástrojů pro správu vozového parku, jako je např. FordPass ProAplikace FordPass Custom. Ford Pro pomůže zvýšit provozuschopnost vozidla a maximalizovat produktivitu vašeho podnikání.

DOST ENERGIE NA CELÝ DEN

Pracujte se svým nářadím všude, kde potřebujete. E-Transit Custom je k dispozici s technologií Pro Power Onboard, která umožňuje připojit elektrické nářadí, světla, notebooky i další zařízení tam, kde právě pracujete.

Ford E-Transit Custom Pro Power Onboard
Ford E-Transit Custom in blue grill close-up

UDĚLEJTE DOJEM

Nový exteriér E-Transitu Custom zahrnuje nezaměnitelné světlomety spojené LED pásem osvětlujícím šířku kapoty a lichoběžníkovou přední masku s polygonálním designem.

Ford E-Transit Custom side view on red background

PROMYŠLENÝ DESIGN

Nový Transit Custom se vyznačuje vylepšenými proporcemi, nižší podlahou pro snazší nástup do kabiny a možností komfortního pohybu přes celou šířku kabiny. Jeho výška činí necelé 2 mThoughtful design, což je ideální pro podzemní parkování.

Driver assist parallel parking graphic

ASISTENČNÍ TECHNOLOGIE

Parkování na rušné ulici nebo v úzkém místě může být obtížné. Aktivní parkovací asistent nového Transitu Custom a pokročilá 360° kamera s rozděleným zobrazením vám ho usnadníDriver assist-tech.

Keyless start close up

BEZKLÍČOVÉ ODEMYKÁNÍ A STARTOVÁNÍ

Systém Ford KeyFree vám umožní nastoupit a nastartovat, i když je váš klíč schovaný v kapsce nebo kabelce. Vysoce pohodlné řešení, které vám ušetří spoustu starostí, když máte zrovna plné ruce.

Ford E-Transit Custom in red three quarter view

FORD TRANSIT CUSTOM  NOVÉ GENERACE

Přihlásit k odběru novinek

 

Zobrazený obrázek je pouze ilustrační, může se lišit od evropských specifikací.

Pro více informací klikněte na odkaz níže