• Max Load Space
    MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  • Max gross payload
    MAX. UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ
  • Electric driving range
    DOJEZD NA ELEKTRICKÝ POHON
  • CENÍK

FORD TRANSIT CUSTOM

První vozy s naftovými motory včetně verzí s pohonem všech kol AWD na trhu na podzim 2023. Elektrifikované pohony budou k dispozici od roku 2024.

Nejprodávanější dodávka v EvropěS&P Global New Registrations právě prošla modernizací.

Vůz, který je znám svou houževnatostí a spolehlivostí, jsme zcela přepracovali. Nový Transit Custom je od základu postaven na konektivitě a produktivitě nové generace.

V nabídce s elektrifikovanými i konvenčními vznětovými pohonnými jednotkami. Včetně nového E-Transitu Custom. Vyznačuje se svou legendární funkčností, ale jako plně elektrická dodávka je hospodárnějšíDiesel plug-in comparison a neprodukuje při jízdě žádné emise.

Nové chytré prvky vám nyní umožní používat svou dodávku jako mobilní kancelář. A díky kombinaci s inteligentním softwarem a online nástroji Ford Pro budete moci maximalizovat provozuschopnost vozidla a zvýšit produktivitu: vaše dodávka nikdy nebyla efektivnější.

PROHLÉDNĚTE SI HO

Podívejte se na naše video a prohlédněte si nový E-Transit Custom.

Ford E-Transit Custom

ZVOLTE SI POHON

Vybírejte z několika vyspělých dieselových a elektrifikovaných pohonů.

Ford Transit Custom Limited parked, Person making a delivery

DORUČUJTE CHYTŘEJI

Zabrzdit, zavřít okna, zamknout vozidlo. Doručovací asistent automatizuje běžné úkony, které řidiči dělají při každém zastavení (k dispozici od roku 2024).

Ford Transit Custom Limited parked at port loading bay

SPRAVUJTE CHYTŘEJI

Propojení s aplikací FordPass ProAplikace FordPass Custom pro maximální produktivitu a bezpečnost.

Fort Transit Custom Trail driving on gravel road

JEZDĚTE CHYTŘEJI

Díky vyspělým asistenčním systémům a volitelně dodávanému pohonu všech kol budou řízení, parkování i práce snazší a bezpečnější.Asistenční systémy jsou pouze podpůrné

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

STUPNĚ VÝBAVY

Ford E-Transit Custom in blue close-up of charging

DOJEZD E-TRANSITU CUSTOM

ODHADOVANÝ DOJEZD AŽ 380 KMElectric driving range

NÁSTROJE NA LEPŠÍ ZVLÁDNUTÍ KAŽDÉHO DNE

VAŠE POJÍZDNÁ KANCELÁŘ

Udělejte si ze své dodávky mobilní kancelář. Ford SYNC 4Driver assist-tech se díky novému 5G modemu vyznačuje vylepšenou konektivitou, bezproblémovou integrací chytrého telefonu, 13” dotykovou obrazovkou a konverzačním hlasovým ovládáním. Poskytuje také aktuální dopravní informace, které vám pomohou efektivněji naplánovat trasu. K chytrým novinkám bude v roce 2024 patřit pohodlné uložení notebooku mezi sedadly, více USB vstupů a inovativní funkce sklopného volantu. To po zaparkování umožňuje využít ho jako pracovní plochu pro notebook nebo jídelní stolek!

Ford Pro integrated service dashboard on tablet

FORD PRO: PRODUKTIVITA PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Více než jen obyčejná pracovní dodávka: Transit Custom bude součástí celého integrovaného řešení Ford Pro, které zahrnuje sadu inteligentních softwarových aplikací a nástrojů pro správu vozového parku, jako je např. FordPass ProAplikace FordPass Custom. Ford Pro pomůže zvýšit provozuschopnost vozidla a maximalizovat produktivitu vašeho podnikání.

DOST ENERGIE NA CELÝ DEN

Pracujte se svým nářadím všude, kde potřebujete. E-Transit Custom je k dispozici s technologií Pro Power Onboard, která umožňuje připojit elektrické nářadí, světla, notebooky i další zařízení tam, kde právě pracujete.

Ford E-Transit Custom Pro Power Onboard
Ford E-Transit Custom in blue grill close-up

UDĚLEJTE DOJEM

Nový exteriér E-Transitu Custom zahrnuje nezaměnitelné světlomety spojené LED pásem osvětlujícím šířku kapoty a lichoběžníkovou přední masku s polygonálním designem.

Ford E-Transit Custom side view on red background

PROMYŠLENÝ DESIGN

Nový Transit Custom se vyznačuje vylepšenými proporcemi, nižší podlahou pro snazší nástup do kabiny a možností komfortního pohybu přes celou šířku kabiny. Jeho výška činí necelé 2 mThoughtful design, což je ideální pro podzemní parkování.

Driver assist parallel parking graphic

ASISTENČNÍ TECHNOLOGIE

Parkování na rušné ulici nebo v úzkém místě může být obtížné. Aktivní parkovací asistent nového Transitu Custom a pokročilá 360° kamera s rozděleným zobrazením vám ho usnadníDriver assist-tech. K dispozici později.

Keyless start close up

STARTOVACÍ TLAČÍTKO

Startovací tlačítko vám umožní nastartovat, i když je váš klíč schovaný v kapse nebo tašce. Praktické řešení pro pohodlný pracovní den.

Pro více informací klikněte na odkazy níže