Home > Připravujeme > Nový Ford Transit Podvozek

NOVÝ FORD TRANSIT PODVOZEK

JIŽ V ROCE 2019

Nový Ford Transit podvozek podtrhuje jedinečnou flexibilitu vozů Transit. Vůz může být upraven tak, aby vyhovoval vašim specifickým podnikatelským potřebám, ať už potřebujete valník, sklápěč, chladicí vůz, nebo téměř cokoliv jiného. Jedná se zatím o nejodolnější, nejspolehlivější a nejrobustnější podvozek Transit.

Všestranný, spolehlivý, efektivní

Nový Transit podvozek je vaše pojízdná kancelář. To je důvod, proč jsme se při jeho vývoji zaměřili na pohodlí, odolnost, sílu, efektivitu a ze všeho nejvíc na spolehlivost.

New Ford Transit Chassis Cab detail of frame

Spolehlivost i všestrannost

Nový Transit podvozek je široce přizpůsobitelný a spolehlivý. Vůz jsme navrhli přesně tak, aby představoval dokonalou základnu pro postavení vozidla na míru podle vašich specifických požadavků. A s nosností až 2 863 kg ve vybraných verzích je toto vozidlo připraveno hravě si poradit s každým úkolem.  

Pokročilá technologie nových motorů

Nový Transit podvozek je poháněn vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější, než kdy předtím. Vybrat si můžete ze čtyř pohonných jednotek o výkonu až 138 kW a s točivým momentem až 415 Nm. Určitě tak najdete vůz, který bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. Ať se rozhodnete jakkoliv, všechny motory plní přísné emisní normy Euro 6.2. Nový Transit dokonce nabízíme i s motorem Heavy Duty Truck (HDT), který umožňuje ještě robustnější nástavby, nebo ve verzi mild Hybrid Electric Vehicle (mHEV) pro ještě ekonomičtější provoz s nižšími emisemi CO2.

New Ford Chassis Cab EcoBlue engine model
New Ford Transit Chassis Cab trailing another car

Užitečné technologie

Nový Transit podvozek je plný pokročilých technologií navržených tak, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji. Například elektrický posilovač řízení se přizpůsobuje měnícím se podmínkám, aby bylo ovládání lehké a snadné při nízkých rychlostech a při vyšších rychlostech naopak tužší. Díky inteligentnímu adaptivnímu tempomatu budou zase dlouhé cesty po dálnici nejen méně únavné, ale také hospodárnější. A díky volitelným jízdním režimům Normal, Kluzko, Bláto, Tažení přívěsu/Náklad a novému EcoMode můžete Transit dokonale přizpůsobit danému úkolu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top