Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD EXPLORER PHEV ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Explorer - zvýhodněná nabídka
  Ford Exporer PHEV

  FORD
  EXPLORER PHEV

  Se zvýhodněním až 365 000 Kč*
  a Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

  Ford Explorer PHEV představuje skvost mezi SUV vozidly. Je elegantní, zaujme svým vzhledem a je navržen přesně tak, aby dosahoval těch nejlepších výkonů. Do posledního detailu dotažený vzhled interiéru je mimořádně všestranný a umožňuje pohodlně převážet až 7 osob, přičemž dostatek místa zůstane i pro všechna zavazadla.

  Vůz Ford Explorer PHEV je nabízen s pokročilým plug-in hybridním motorem s pohonem AWD doplněným o 10stupňovou automatickou převodovku.

  A vždy s prodlouženou zárukou pro hybridní vozidla 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor vč. zajištění mobility až na 5 dní. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Explorer PHEV je dostupný pouze skladem bez možnosti zadání vozu do výroby.

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2024 nebo do odvolání. Nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top