Home > Osobní vozy > Minibus a MPV vozy

MPV, auto na převoz lidí, auto na přesun lidí… Ať hledáte cokoli, určitě najdete Ford, který se bude skvěle hodit pro Vaše potřeby.

Naše rozsáhlá řada zahrnuje vozidla, která pojmou rodinu, tým nebo skupinu pěti, sedmi, devíti, jedenácti nebo osmnácti lidí, pohodlně a stylově. Každý model je vybavený celou řadou nejmodernějších technologií a bezpečnostních prvků. A oceníte také mimořádně nízkou spotřebu paliva. Toto vozidlo je radost řídit a vzhledem ke spotřebě se vyplatí ho vlastnit.

Který Ford je ten nejlepší pro Vás? To zjistíte z níže uvedeného přehledu.

Prvky, které najdete z hlediska perfektního převozu lidí

 

Ford SYNC Steering Wheel controls

Ford SYNC 3

Ford SYNC 3 je pokročilý systém infotainmentu a připojení. Umožní Vám používat Váš hlas (nebo dotyk) pro kontrolu hudby a navigace a přijímat hovory a volat z mobilního telefonu.

Ford EcoBoost Engine

Ford EcoBlue

Vylepšený naftový motor Ford EcoBlue poskytuje plný výkon současně s pokročilou hospodárností. Díky plnění nejpřísnějších norem Euro 6.2 má vykazuje také nižší emise CO2.

Ford Active City Stop

Pre-Collision Assist

Pre-Collision Assist za Vás používá brzdy, když auto před Vámi neočekávaně zastaví. Byl navržen pro to, aby zabránil nehodám nebo snížil náraz při pomalé jízdě nebo popojíždění v koloně.

Ford Tourneo Connect

Tento prostorný vůz střední velikosti vhodný na přepravu osob nabízí vysoce flexibilní prostor pro pět cestujících, ve verzi Grand dokonce pro pět až sedm lidí.

Ford Tourneo Connect in Red with family and bikes
Ford S-Max in White driving by the sea

Ford S-MAX

Exkluzivní kombinace sportovního stylu a mimořádné technologie v neuvěřitelně univerzálním a prostorném sedmimístném voze. Sklápěcí druhá a třetí řada sedadel rovněž umožňuje 32 možností sezení a uložení věcí k přepravě.

Podívejte se, jakým přínosem může být Ford S-MAX pro Váš aktivní život.

Ford Galaxy

Pokročilá technologie, inovativní prvky a elegantní design s prvotřídní kvalitou a nejvyšší úrovní komfortu a prostoru: nejpřizpůsobivější, rafinované a luxusní sedmimístné rodinné MPV současnosti. Prozkoumejte luxusní prostor vozu Ford Galaxy.

 

Grey Ford Galaxy parked outside building with bushes
Ford Tourneo Custom silver parked outside building

Ford Tourneo Custom

Pokročilá technologie, inovativní prvky a elegantní design s prvotřídní kvalitou a nejvyšší úrovní komfortu a prostoru: nejpřizpůsobivější, rafinované a luxusní sedmimístné rodinné MPV současnosti. Prozkoumejte luxusní prostor vozu Ford Galaxy.

Minibus a MPV vozy Ford

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top