Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT BUS M2
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Zvýhodněná cena od Net Retail Promotion (CV) bez DPH

NOVÝ TRANSIT MINIBUS

Najděte si svůj Ford Transit v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Prvotřídní design. Komfortní a bytelná konstrukce

 Design, který vyjadřuje kvalitu a profesionalitu. To je Transit Bus.

New Transit Minibus interior showing space for up to 18 seats

Spolehlivost a kultivovanost

Transit Bus se vyznačuje spolehlivostí a komfortem. K dispozici je až s 18 sedadly. Nedostatek místa pro cestující ani pro jejich zavazadla zde opravdu nehrozí. A díky odolným materiálům zůstane vůz déle ve vynikajícím stavu. Nastupování a vystupování je nyní ještě snazší díky elektrickému ovládání bočních posuvných dveří (dostupné v roce 2020) a výsuvnému nášlapu. Po celém interiéru jsou rozmístěny elektrické zásuvky. Vaše elektronická zařízení tak mohou být vždy plně nabitá a připravená na cestu.

Užitečné technologie

Transit Bus je plný vyspělých technologií, které zpříjemňují každou jízdu. Například díky inteligentnímu adaptivnímu tempomatu budou dlouhé cesty po dálnici méně únavné a hospodárnější. Přepínatelné jízdní režimy zase umožňují přizpůsobit vlastnosti vozu aktuálním podmínkám. K dispozici je normální režim, režim pro kluzký povrch, režim bahno/vyjeté koleje, režim jízdy s přívěsem a nový režim EcoMode. Nechybí ani pokročilý systém hlídání mrtvých úhlů, širokoúhlá přední kamera nebo zadní kamera s osvětlením. To vše přispívá k lepší orientaci řidiče. 

New red Transit Minibus trailing another car with Cruise Control technology
Ford engine diagram scheme

Široký výběr motorů

Transit Bus je poháněn vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější než předchozí motory 2.2 TDCi. Transit Bus je k dispozici s kultivovaným vysokozátěžovým motorem HDT (Heavy Duty Truck). V nabídce nechybí varianta o výkonu 125 kW (170 k) a manuální i automatické převodovka. Určitě najdete takovou variantu, která bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. Ať se rozhodnete jakkoliv, všechny motory plní přísné emisní normy Euro HDT6.0.

Váš klíč k propojenějšímu světu

Transit Bus je nyní k dispozici s modemem FordPass Connect.FordPass Connect - Palubni modem Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G až pro deset zařízení, takže vy i vaši cestující můžete vždy zůstat připojeni. A s aktuálními dopravními informacemiLive Traffic - Vandoručovanými přímo do navigačního systému SYNC 3 můžete dovézt své cestující do cíle včas. Můžete dokonce sledovat stav svého vozidla a přijímat oznámení, pokud systém zjistí, že je nutná návštěva servisu.

Ford Transit Minibus FordPass Connect
pre-collision assist demonstrative graphic

Technologie, které pomáhají chránit vás i vaše spolucestující

Transit Bus je plný vyspělých technologií a inteligentních systémů, které zlepšují bezpečnost posádky i zabezpečení vozu. Například předkolizní asistent s detekcí chodců sleduje prostor před vozem a upozorní vás na vozidla nebo chodce, kteří by vám mohli zkřížit jízdní dráhu. Pokud včas nezareagujete na varování, systém dokonce začne automaticky brzdit. O zabezpečení vašeho Transitu i jeho nákladu se pak stará propracovaný alarm.

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Minibus

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Alternativní modely

Top