Home > Užitkové vozy > TRANSIT > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Vedle robustnosti jsme při vývoji Transitu mysleli i na to, aby vám usnadnil pracovní život. Proto v něm najdete širokou řadu důmyslných detailů, jako jsou třeba praktické odkládací schránky nebo sedadla, která poslouží i jako stolek. A díky technologii SYNC 3 lze za jízdy telefonovat prostřednictvím hlasového ovládání. Můžete tak na cestách vyřizovat pracovní záležitosti, aniž byste spustili ruce z volantu a zrak ze silnice.

Vaše dodávka: vaše kancelář

Díky vestavěnému mobilnímu připojení nebylo vyřizování pracovních záležitostí na cestách nikdy tak snadné jako dnes. V kabině najdete prvky navržené tak, abyste měli vždy vše snadno po ruce. Jsou zde dvě 12 V zásuvky, vstup pro externí audio zařízení i USB vstup, dále držáky nápojů i místo pro notebook nebo složky formátu A4 pod sedadlem.

Comfortable Front Seats

Zvýšené pohodlí díky nastavitelným, vyhřívaným sedadlům

Dopřejte si maximální pohodlí bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Na přání dodávaná vyhřívaná přední sedadla vás spolehlivě zahřejí i v zimě. Každý si navíc může upravit polohu sedadel tak, aby se mu cestovalo co nejpohodlněji.

Chráněný nákladový prostor, který se snadno čistí

Odolná krytina ochrání podlahu vaší dodávky a zároveň snižuje hlučnost během jízdy. A protože po stranách sahá až do výšky 100 mm, snadno se zametá, vysává nebo vytírá.

Ford Transit steering wheel detail

Volant, který se vám přizpůsobí

Volant lze seřídit výškově i podélně, abyste si mohli najít ideální polohu za volantem.

Ford SYNC 3

Systém Ford SYNC 3 se spojí s vaším mobilním telefonem přes Bluetooth®. Pak budete moci telefonovat, přehrávat hudbu z připojeného zařízení a ovládat navigaci i další funkce pomocí hlasových příkazů. Všechny funkce lze alternativně obsluhovat rovněž prostřednictvím jasné a dobře čitelné dotykové obrazovky s úhlopříčkou 6‘‘.

Multi Function System

Usnadňuje každé zatočení volantem

Průměr otáčení pro Transit Van L2 činí pouhých 11,9 m. Ovšem i delší varianty vynikají obratnou ovladatelností díky pokročilému posilovači řízení.

 

Turning Circle
PowerShift

Ford PowerShift. Rychlá a úsporná automatická převodovka

Technicky vyspělá šestistupňová převodovka v sobě spojuje pohodlí „automatu“ s pocitem kontroly, který řidiči dává klasická manuální skříň. Automaticky předvolí další stupeň, takže při řazení nedojde k přerušení hnací síly. Bleskurychlé a zcela hladké změny rychlostních stupňů přispívají k plynulejší jízdě. Ve srovnání s konvenčními automaty má přitom PowerShift nižší spotřebu paliva i emise CO2.

Systém ochrany proti bočnímu větru

Tato funkce elektronického stabilizačního systému sleduje vliv bočního větru a pomáhá udržovat směrovou stabilitu i při silných povětrnostních podmínkách.

Side Wind Stabilisation
Schema of lockable parts in Ford Transit

Okna otevřete i zavřete jedním dotykem

Stiskem tlačítka můžete zcela stáhnout nebo zavřít všechna boční okna.

Top