Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD S-MAX ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford S-MAX - zvýhodněná nabídka
  Ford S-MAX

  FORD S-MAX

  Se zvýhodněním až 287 000 Kč*
  a Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Zdokonalený Ford S-MAX s rozšířenou výbavou a novým atraktivním exteriérem. Nyní žádejte nabídku s mimořádným zvýhodněním na příplatkovou sadu Technology. Zvýhodněná nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu s celkovým zvýhodněním až 287 000 Kč*. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  Exkluzivní kombinace sportovního stylu a mimořádných technologií v neuvěřitelně univerzálním a prostorném sedmimístném rodinném voze. Váš vysněný vůz pro Váš aktivní životní styl. Pořiďte si Ford S-MAX s výkonným hybridním pohonem 2.5 Duratec Hybrid (HEV) o výkonu až 190 koní a eCVT automatickou převodovkou poskytujícími nižší emise a vyšší hospodárnost se spotřebou od 6,4 l/100 km (WLTP).

  A vždy s prodlouženou zárukou pro hybridní vozidla 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor vč. zajištění mobility až na 5 dní. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

   

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2023 nebo do odvolání. Nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu.

  **Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford S-MAX Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top