Man holding mobile with FordPass app

ODEMKNĚTE CHYTROU STRÁNKU SVÉHO VOZU

VÍTEJTE VE SVĚTĚ KONEKTIVITY

Připojte svůj vůz k aplikaci FordPass

Ford Puma in black driving

KONEKTIVITA FORDPASS

Objevte svět konektivity s vestavěným modemem FordPass ConnectTooltip. Unikátní propojení vašeho telefonu a vestavěného modemu ve voze nabízí mnoho užitečných funkcí, které jednoduše využijete na vašich cestách. 

FLOTILA VÍCE VOZŮ?

Pokud vlastníte více online propojených vozidel Ford, prozkoumejte aplikaci FordPass Pro, která je určena pro flotily až pěti vozidel. 

Man with phone checking app in mobile near Ford EcoSport

STÁLE V OBRAZE

Funkce, díky kterým budete v kontaktu se svým vozem, ať se nacházíte kdekoliv.

Man with women and bags near Mustang Mach-E

DÁLKOVĚ OVLÁDANÉ ZAMYKÁNÍ

Díky aplikaci a vestavěnému modemu ve vozidle, budete mít možnost odemknout či zamknout vaše vozidlo na dálkuTooltip. Odkudkoliv. Funkci nejvíce oceníte v momentech, kdy si nemůžete vzpomenout, zdali jste svůj vůz uzamkli. 

A man checking the settings of his All-New Ford Mustang Mach-E using the Remote Vehicle Control features in the FordPass app

STARTOVÁNÍ NA DÁLKU

Je-li váš vůz vybaven automatickou převodovkou, můžete jej nastartovat odkudkoliv vás jen napadneTooltip. Startujte z pohodlí domova nebo třeba své kanceláře. Funkci rozhodně oceníte zejména v zimě, kdy pomocí startování na dálku budete moci kabinu vozu příjemně ohřát. Nastartujete-li motor na dálku, dveře vozu zůstanou zamčeny, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. 

Man with mobile walking near building

UMÍSTĚNÍ VOZIDLA

Ať už zaparkujete v nejzapadlejší ulici, aplikace vám pomůže najít cestu zpátky k vozidlu. Mapa v aplikaci dokáže zobrazit přesnou polohu vašeho zaparkovaného vozidla.

Ford Mustang Mach-E parked near house

BUDOUCNOST JE TADY

Technologie, které byly navrženy speciálně pro naše elektrifikované, či hybridní vozy Ford.

Ford Mustang Mach-E with women near charging station

VYHLEDÁVAČ NABÍJECÍCH STANIC

Nabíjecí stanice v okolí nebo na trase, včetně informací o typech nabíječek a službách, které lze využít během čekání si najdete lusknutím prstu. Starost o nabíjení můžete dokonce svěřit svému vozu, který změní trasu tak, abyste vždy měli dostatek energie pro vaše cesty. 

Ford Mustang Mach-E driving outside

KONTROLA DOJEZDU

Inteligentní dojezd sleduje vaše chování při řízení, aktuální počasí a data získaná z online zdrojů k přesné předpovědi toho, jaký máte zbývající dojezd. Pomůže vám naplánovat si cestu, zastávky na nabíjení a vyhnout se překvapení.

Man with mobile planning a trip

PLÁNOVAČ CEST EV

Nastavte si požadovaný cíl a aplikace určí nejlepší dostupnou trasu a naplánuje, kde budete muset po cestě nabíjet. Aplikace FordPass bude znát zbývající dojezd a sdělí vám celkovou dobu trasy včetně zastávek pro nabíjení.

STAV NABÍJENÍ

Připojte vůz k nabíječce a sledujte informace o aktuálním stavu nabití akumulátoru, zbývajícím času dobíjení a jízdních trendech přímo na obrazovce vašeho chytrého telefonu. 

ČASY ODJEZDU

Nastavením preferovaných časů odjezdu zajistěte, že váš elektrický vůz je připraven k jízdě vždy, když to budete potřebovat. Aplikace automaticky nastaví vozidlo k nabíjení předem a nastartuje ho tak, aby se zahřálo a bylo připraveno k jízdě.

PLATBA ZA NABÍJENÍ

Spravujte a plaťte za nabíjení prostřednictvím aplikace FordPass. Propojte svůj webový účet Ford s preferovanou platební metodou a účtenky vám budou po každém nabíjení zasílány e-mailem. Podrobnosti o svém účtu můžete dokonce sdílet s rodinou nebo přáteli.Tooltip

Ford Mustang Mach-E driving on the road

PO CESTĚ

Data v reálném čase a plynulé připojení, aby byly jízdy čím dál lepší.

Red Ford Kuga driving in the city

PÉČE O VÁŠ VŮZ

Nedovolte, aby vám údržba zkazila den. Postaráme se o vás i o vaše vozidlo.

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA

Tato instruktážní videa vám poskytnou podrobný návod, jak z aplikace FordPass vytěžit maximum. 

Woman with mobile sitting with man next to

VŽDY RÁDI POMŮŽEME

Užitečné tipy, jak vůz využívat na maximum, najdete přímo v aplikaci FordPass. Součástí aplikace je také kontakt na zákaznickou podporu.