Home > Osobní vozy > GALAXY > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Galaxy

S-max

FORD GALAXY

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Galaxy

  Se zvýhodněním až 283 000 Kč*

  Nebo za 9 105 Kč měsíčně s Ford Credit úvěrem 3,99 %**

  Ford Galaxy Titanium

  Atraktivnější design exteriéru a komfortnější výbava s velkorysým prostorem až pro 7 cestujících. To je nový Ford Galaxy! Nyní žádejte nabídku s mimořádným zvýhodněním na příplatkové sady Technology. Akční provedení v kombinaci s typem motoru a příplatkovou výbavou s celkovým zvýhodněním až 283 000 Kč*. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  Pokročilé technologie, inovativní prvky a nadčasový design s prvotřídní kvalitou na nejvyšší úrovni komfortu a prostoru: nejpřizpůsobivější, rafinované a velkorysé sedmimístné rodinné MPV současnosti. Nyní také s výkonným hybridním pohonem 2.5 Duratec Hybrid (HEV) o výkonu až 190 koní a eCVT automatickou převodovkou poskytujícími nižší emise a vyšší hospodárnost se spotřebou od 6,5 l/100 km (WLTP).

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.  Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2021 nebo do odvolání. Nabídka zahrnuje akční provedení v kombinaci s typem motoru a příplatkovou výbavou. Zvýhodněná nabídka naftových provedení platí jen na skladové vozy.

  **Reprezentativní příklad Ford Credit úvěr 3,99 % pro Ford Galaxy Titanium, 2.0 EcoBlue 150 k, 6st manuální: cena vozu 809 900 Kč s DPH, záloha 404 950 Kč (50 % s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,99 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 9 105 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2021 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford. 

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Galaxy Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Top