JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > GALAXY > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Galaxy

S-max

FORD GALAXY

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Galaxy

  Se zvýhodněním až 239 000 Kč*

  Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford Galaxy Titanium

  Atraktivnější design exteriéru a komfortnější výbava s velkorysým prostorem až pro 7 cestujících. To je Ford Galaxy! Nyní žádejte nabídku s mimořádným zvýhodněním na příplatkovou sadu Technology. Zvýhodněná nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu s celkovým zvýhodněním až 239 000 Kč*. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  Pokročilé technologie, inovativní prvky a nadčasový design s prvotřídní kvalitou na nejvyšší úrovni komfortu a prostoru: nejpřizpůsobivější, rafinované a velkorysé sedmimístné rodinné MPV současnosti. Zvolte si Ford Galaxy s výkonným hybridním pohonem 2.5 Duratec Hybrid (HEV) o výkonu až 190 koní a eCVT automatickou převodovkou poskytujícími nižší emise a vyšší hospodárnost se spotřebou od 6,5 l/100 km (WLTP).

  A vždy s prodlouženou zárukou pro hybridní vozidla 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor vč. zajištění mobility až na 5 dní. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 3. 2023 nebo do odvolání. Nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu.

  ** Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 3. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Galaxy Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Top