Home > Osobní vozy > GALAXY > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika a hospodárnost

Pokročilá konstrukce a důmyslná technická řešení zaručují působivou dynamiku a příznivou spotřebu.

EcoBoost petrol engine

Ford EcoBoost: Dynamika 
a hospodárnost bez kompromisů

Zážehový motor Ford EcoBoost se vyznačuje kombinací přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Díky tomu dosahuje vynikajícího výkonu i spotřeby:

Nový zážehový motor 1.5 Ford EcoBoost je nejnovějším členem revoluční řady Ford EcoBoost. Má nízké emise a mimořádně nízkou spotřebu paliva, zároveň však nabízí výkon 121 kW (165 k).

Nepřekonatelný výkon

Řada motorů EcoBlue o objemu 2.0 litru zajišťuje lepší výkon i točivý moment. Přínosy těchto pokročilých pohonných jednotek jsou umocněny řadou inteligentních a úsporných technologií. Všechny dostupné motory splňují požadovanou emisní normu Euro 6.2. s využitím systému katalitické redukce vyžadující vystřikování kapaliny AdBlue®

Ford EcoBlue 2.0 litre engines
Ford Galaxy Automatic Paddle Shift Controls at the steering column

Řazení na volantu: automat vás bude poslouchat

Pádla pod volantem pro manuální volbu převodů se běžně vyskytují jen ve sportovních a luxusních vozech. Nový Ford Galaxy je nabízí k osmistupňové automatické převodovce i k převodovce Ford Powershift. Technologie inspirovaná světem závodních aut umožňuje ovládat převodovku konečky prstů. Protože jsou pádla namontovaná přímo na volantu, můžete snadno řadit i při zatáčení.

Top