Home > Osobní vozy > GALAXY > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika, kterou chcete. Hospodárnost, kterou potřebujete.

Ať už si vyberete manuální nebo automatickou převodovku: pokročilá konstrukce ve Fordu Galaxy zaručuje vynikající výkon a působivou efektivitu. 

EcoBoost petrol engine

Motory, které odpovídají přísným normám

Všechny motory dostupné pro Ford Galaxy splňují emisní normu Euro 6.2. Jsou měřeny metodikou celosvětově harmonizovaného zkušebního postupu pro lehká užitková vozidla WLTP, která testuje spotřeby paliva a emise CO2.

Nepřekonatelný výkon

Řada motorů EcoBlue o objemu 2.0 litru zajišťuje lepší výkon i točivý moment. Přínosy těchto pokročilých pohonných jednotek jsou umocněny řadou inteligentních a úsporných technologií. Všechny dostupné motory splňují požadovanou emisní normu Euro 6.2. s využitím systému katalitické redukce vyžadující vystřikování kapaliny AdBlue®

Ford EcoBlue 2.0 litre engines
Ford Galaxy Automatic Paddle Shift Controls at the steering column

Řazení na volantu: automat vás bude poslouchat

Pádla pod volantem pro manuální volbu převodů se běžně vyskytují jen ve sportovních a luxusních vozech. Nový Ford Galaxy je nabízí k osmistupňové automatické převodovce i k převodovce Ford Powershift. Technologie inspirovaná světem závodních aut umožňuje ovládat převodovku konečky prstů. Protože jsou pádla namontovaná přímo na volantu, můžete snadno řadit i při zatáčení.

Top