Home > Osobní vozy > TOURNEO CUSTOM > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Tourneo Custom

Tourneo Custom

FORD TOURNEO CUSTOM

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Tourneo Custom

  Již za 699 900 Kč (578 430 bez DPH).

  Nebo 9 000 Kč měsíčně s Ford Ideal.*

   

  Ford Tourneo Custom Titanium

  Nenechte si ujít mimořádnou nabídku na velkoprostorový vůz. Tourneo Custom nabízí dostatek prostoru nejen pro 8 až 9 osob, přičemž stále nabídne spoustu místa pro jejich zavazadla. Díky nabídce dvou délek karoserie a variabilním sedadlům naleznete přesně takový vůz, který splní veškeré vaše nároky nejen během letních výletů za dobrodružstvím, ale také během každodenního užívání. Ve standardní výbavě verze Trend naleznete například tempomat, přední i zadní parkovací senzory, klimatizaci a rádio se systémem SYNC 3 Lite a 4“ barevným displejem.

  Tourneo Custom můžete získat v základní verzi Trend se zvýhodněním více než 165 000 Kč již za 578 430 Kč bez DPH*. Pro získání ještě atraktivnější nezávazné nabídky na provedení Titanium nebo Sport nás neváhejte oslovit.

  S úvěrem Ford Ideal můžete mít Tourneo Custom již za 9 000 Kč měsíčně**.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 200 000 km.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  * Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2019 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Reprezentativní příklad 3,19 úvěru od FORD CREDIT: cena vozu 578 430 Kč, záloha 285 350 Kč (40,77 % z ceny s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,19 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 9 000 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2019 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Custom Titanium.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Tourneo Custom a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Tourneo Custom

  Příklad financování

  Ford Tourneo Custom 320 Trend L1
  2.0 EcoBlue, 105 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 9 839 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 80 000 km 

   

   


  Měsíční splátka 10 739 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  • On-line reporting Fleet Monitor (přehled o sjednaných službách a o nákladech na provoz vozu)

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 30.9.2019 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců), nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). 

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Custom Trend. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top