Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TOURNEO CUSTOM ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Tourneo Custom - zvýhodněná nabídka
  Ford Tourneo Custom

  NOVÝ FORD
  TOURNEO CUSTOM

  S Ford Credit úvěrem 0,99 %*.

  Pořiďte si Tourneo Custom nové generace s Ford Credit úvěrem 0,99 %. Součástí bohaté standardní výbavy je mimo jiné systém SYNC 4 s 13“ dotykovým displejem, zadní parkovací kamera, přední i zadní parkovací senzory a automatická klimatizace.

  K dispozici například v naftové verzi s pohonem všech kol AWD nebo s pokročilou plug-in hybridní (PHEV) technologií, která nabízí kombinovaný výkon 171 kW, možnost čistě elektrického bezemisního provozu v režimu EV Nyní a umožňuje atraktivní nízkorizikový vstup do světa elektromobility. Nově v nabídce najdete i plně elektrické E-Tourneo Custom s elektromotorem o výkonu 160 kW, využitelnou kapacitou akumulátoru 64 kWh a dojezdem až 303 km v kombinovaném režimu dle WLTP. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km pro naftové verze a 5 let / 150 000 km pro plug-in hybrid a E-Tourneo Custom. Na vysokonapěťový akumulátor a komponenty platí prodloužená záruka 8 let / 160 000 km. Pro všechny motorizace včetně zajištění mobility až na 5 dní.

  *Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Custom Titanium.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top