Home > Osobní vozy > TOURNEO CUSTOM > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Tourneo Custom

Tourneo Custom

FORD TOURNEO CUSTOM

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Tourneo Custom

  Již za 725 879 Kč (599 900 bez DPH).

  Nebo 9 400 Kč měsíčně s Ford Ideal.*

   

  Ford Tourneo Custom Titanium

  Nenechte si ujít mimořádnou nabídku na velkoprostorový vůz. Tourneo Custom nabízí dostatek prostoru nejen pro 8 až 9 osob, přičemž stále nabídne spoustu místa pro jejich zavazadla. Díky nabídce dvou délek karoserie a variabilním sedadlům naleznete přesně takový vůz, který splní veškeré vaše nároky nejen během letních výletů za dobrodružstvím, ale také během každodenního užívání. Ve standardní výbavě verze Trend naleznete například tempomat, přední i zadní parkovací senzory, klimatizaci a rádio se systémem SYNC 3 Lite a 4“ barevným displejem.

  Tourneo Custom můžete získat v základní verzi Trend se zvýhodněním více než 138 000 Kč již za 599 900 Kč bez DPH*. Pro získání ještě atraktivnější nezávazné nabídky na provedení Titanium nebo Sport nás neváhejte oslovit.

  S úvěrem Ford Ideal můžete mít Tourneo Custom již za 9 400 Kč měsíčně**.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 200 000 km.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  * Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2019 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Reprezentativní příklad 3,19 úvěru od FORD CREDIT: cena vozu 599 900 Kč, záloha 291 300 Kč (40,13 % z ceny s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,19 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 9 400 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2019 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Nabídka platí pro skladové vozy. Individuální nabídku pro nové Tourneo Custom vám připravíme již během měsíce května.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Custom Titanium.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top