JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Navíc > Příslušenství > Autopříslušenství > Přepravní systémy
Thule® Roof Transportation Accessories

Přeprava

Řada střešních a zadních přepravních doplňků Thule®3 a Uebler4 snadno a bezpečně připevníte k originálním příčníkům nebo tažnému zařízení Ford.

Nabídka střešních boxů

Robustní a prostorné střešní boxy Thule® Touring a Dynamic zajistí, že váše zavazadla dovezete bezpečně do cíle. Elegantní aerodynamický design přináší skvělou stabilitu i stylový vzhled. Uživatelsky přívětivé mechanismy upevňování, uzamykání i otevírání představují absolutní špičku v oblasti ochrany i pohodlí. Nabízíme celou řadu různých variant, takže si jednoduše vyberete rozměr, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Držáky kol

Nikdy nebylo tak snadné přejít ze čtyř kol na dvě, když dostanete náladu pokochat se krásami přírody. Nosiče kol Uebler na tažné zařízení nebo střešní držáky kol Thule® jsou navržené tak, aby se snadno montovaly i používaly. Můžete je také uzamknout a účinně je ochránit.

Držák lyží a snowboardu

Až dostanete chuť sjet ze svahu, podívejte se na držák lyží Thule® 727 Ski Carrier Deluxe. Nosič, do kterého se vejde až 6 párů lyží nebo 4 snowboardy, je maximálně bezpečným a uživatelsky přívětivým řešením, v případě, že potřebujete přepravit lyže nebo snowboard.

Střešní držák kajaků

Při cestách na vodu se vám bude hodit speciální držák kajaku Thule® Kayak Carrier 874. Používá se snadno a bezpečně. Díky tomu nebudete ztrácet čas složitou manipulací a dostanete se na vodu rychleji.

Pokud se chcete dozvědět více informací o nabídce přepravního příslušenství Thule® a Uebler, podívejte se do online katalogu příslušenství nebo kontaktujte svého prodejce vozidel Ford.

placeholder

Co je k dispozici zrovna pro váš model?

Hledat přepravní systémy Vyberte svůj model Ford

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top