JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Navíc > Příslušenství > Nejprodávanější vozy > Tažná zařízení
Tow Bar

Tažné zařízení

Připojte přívěs a užívejte si jistotu, že je připojený správně.

Navržené a vyrobené pro každý model vozidla Ford.

Pevné tažné zařízení

Pevné tažné zařízení Ford představuje bezpečné řešení, které je plně kompatibilní s elektroinstalací vašeho Transitu Van a Transitu Connect. Napevno montované tažné zařízení je po ruce vždy, když ho potřebujete. Pro Ford Ranger, Transit Custom a Transit Courier je ideálním řešením pevné tažné zařízení Brink®3. 

S pevným tažným zařízením máte jistotu, že je přívěsné vozidlo správně připojeno a je plně kompatibilní s elektroinstalací vašeho Transitu. Jelikož je připevněné k vašemu vozu nastálo, můžete kdykoliv vyrazit za cesty.

Odnímatelné tažné zařízení

Vychutnejte si snazší práci s naším odnímatelným tažným zařízením, které je plně kompatibilní s elektroinstalací vašeho Fordu. 

Tažná zařízení bývají většinou namontovaná napevno, takže jsou viditelná za zadním nárazníkem. Odnímatelné tažné zařízení můžete zadní část pohodlně demontovat, když ji zrovna nepoužíváte. Originální odnímatelná tažná zařízení Ford nabízíme k modelům Transit Connect, odnímatelná tažná zařízení Brink® zase k modelům Transit Custom. 

Elektroinstalace tažných zařízení je navržena tak, aby spolupracovala se sběrnicemi CAN Bus ve vozech. Díky tomu se tažná zařízení plně integrují do elektrických a bezpečnostních soustav vašeho Fordu. Tažná zařízení i jejich elektroinstalaci testujeme na kompatibilitu s elektroinstalací vozu nad rámec legislativních požadavků. 

E-sady Ford také podporují funkci stabilizace přívěsu (součást ESC), pokud je jí vůz vybaven. Pokud systém zaznamená kývání přívěsu ze strany na stranu, sníží točivý moment motoru a aktivuje brzdy na příslušném kole, aby obnovil směrovou stabilitu soupravy.

Funkce stabilizace přívěsu, kterou podporují elektroinstalační sady Ford, udrží přívěs bezpečně ve stopě. Rozpozná počínající rozkývání přívěsu a vyřeší ho automatickým snížením rychlosti. Jízda s přívěsem je díky tomu bezpečnější a jistější. Systém zpomalí soupravu snížením točivého momentu motoru a postupným zvyšováním tlaku v brzdové soustavě.

Pokud se chcete podívat, jaké typy tažných zařízení nabízíme pro váš Transit, nahlédněte do online katalogu příslušenství nebo kontaktujte svého prodejce vozidel Ford.

Search For Tow Bars

Co je k dispozici zrovna pro váš model?

Hledat tažná zařízení Vyberte svůj model Ford

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top