Man holding mobile with FordPass app

ODEMKNĚTE CHYTROU STRÁNKU SVÉHO VOZU

VÍTEJTE VE SVĚTĚ KONEKTIVITY

Připojte svůj vůz k aplikaci FordPass

KONEKTIVITA FORDPASS

Objevte svět konektivity s vestavěným modemem FordPass ConnectTooltip. Unikátní propojení vašeho telefonu a vestavěného modemu ve voze nabízí mnoho užitečných funkcí, které jednoduše využijete na vašich cestách. 

Man with phone checking app in mobile near Ford EcoSport

STÁLE V OBRAZE

Funkce, díky kterým budete v kontaktu se svým vozem, ať se nacházíte kdekoliv.

Man with women and bags near Mustang Mach-E

DÁLKOVĚ OVLÁDANÉ ZAMYKÁNÍ

Díky aplikaci a vestavěnému modemu ve vozidle, budete mít možnost odemknout či zamknout vaše vozidlo na dálkuTooltip. Odkudkoliv. Funkci nejvíce oceníte v momentech, kdy si nemůžete vzpomenout, zdali jste svůj vůz uzamkli. 

A man checking the settings of his All-New Ford Mustang Mach-E using the Remote Vehicle Control features in the FordPass app

STARTOVÁNÍ NA DÁLKU

Je-li váš vůz vybaven automatickou převodovkou, můžete jej nastartovat odkudkoliv vás jen napadneTooltip. Startujte z pohodlí domova nebo třeba své kanceláře. Funkci rozhodně oceníte zejména v zimě, kdy pomocí startování na dálku budete moci kabinu vozu příjemně ohřát. Nastartujete-li motor na dálku, dveře vozu zůstanou zamčeny, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. 

Man with mobile walking near building

UMÍSTĚNÍ VOZIDLA

Ať už zaparkujete v nejzapadlejší ulici, aplikace vám pomůže najít cestu zpátky k vozidlu. Mapa v aplikaci dokáže zobrazit přesnou polohu vašeho zaparkovaného vozidla.

Ford Mustang Mach-E parked near house

BUDOUCNOST JE TADY

Technologie, které byly navrženy speciálně pro naše elektrifikované, či hybridní vozy Ford.

Ford Mustang Mach-E with women near charging station

VYHLEDÁVAČ NABÍJECÍCH STANIC

Nabíjecí stanice v okolí nebo na trase, včetně informací o typech nabíječek a službách, které lze využít během čekání si najdete lusknutím prstu. Starost o nabíjení můžete dokonce svěřit svému vozu, který změní trasu tak, abyste vždy měli dostatek energie pro vaše cesty. 

Ford Mustang Mach-E driving outside

KONTROLA DOJEZDU

Inteligentní dojezd sleduje vaše chování při řízení, aktuální počasí a data získaná z online zdrojů k přesné předpovědi toho, jaký máte zbývající dojezd. Pomůže vám naplánovat si cestu, zastávky na nabíjení a vyhnout se překvapení.

Man with mobile planning a trip

PLÁNOVAČ CEST EV

Nastavte si požadovaný cíl a aplikace určí nejlepší dostupnou trasu a naplánuje, kde budete muset po cestě nabíjet. Aplikace FordPass bude znát zbývající dojezd a sdělí vám celkovou dobu trasy včetně zastávek pro nabíjení.

STAV NABÍJENÍ

Připojte vůz k nabíječce a sledujte informace o aktuálním stavu nabití akumulátoru, zbývajícím času dobíjení a jízdních trendech přímo na obrazovce vašeho chytrého telefonu. 

ČASY ODJEZDU

Nastavením preferovaných časů odjezdu zajistěte, že váš elektrický vůz je připraven k jízdě vždy, když to budete potřebovat. Aplikace automaticky nastaví vozidlo k nabíjení předem a nastartuje ho tak, aby se zahřálo a bylo připraveno k jízdě.

PLATBA ZA NABÍJENÍ

Spravujte a plaťte za nabíjení prostřednictvím aplikace FordPass. Propojte svůj webový účet Ford s preferovanou platební metodou a účtenky vám budou po každém nabíjení zasílány e-mailem. Podrobnosti o svém účtu můžete dokonce sdílet s rodinou nebo přáteli.Tooltip

Ford Mustang Mach-E driving on the road

PO CESTĚ

Data v reálném čase a plynulé připojení, aby byly jízdy čím dál lepší.

Red Ford Kuga driving in the city

PÉČE O VÁŠ VŮZ

Nedovolte, aby vám údržba zkazila den. Postaráme se o vás i o vaše vozidlo.

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA

Tato instruktážní videa vám poskytnou podrobný návod, jak z aplikace FordPass vytěžit maximum.