Home > Servis > Údržba a nabídky > Bezpecne domu
Deer crossing street

BEZPEČNĚ DOMŮ

Nejenže se začíná dříve stmívat, ale většina lidí je po dovolené, školáci se vrací do škol a všude je vyšší koncentrace lidí i aut. Připravili jsme speciální servisní nabídku zaměřenou na vaši bezpečnost na silnicích. Podívejte se na naše tipy, které vám pomůžou se vždy vrátit BEZPEČNĚ DOMŮ.

Nabídka je platná u všech autorizovaných dealerů v období od 1. 9. až 30. 9. 2020. Uvedené zvýhodnění lze čerpat pouze při objednání servisu prostřednictvím online rezervačního systému.
Zvýhodnění nelze kombinovat s dalšími akčními programy.

Okolo kol

 

Brzdy

Originální brzdové destičky a kotouče mají ověřenou dlouhou životnost díky použitým kvalitním materiálům odolávajícím vysokým teplotám. Pokud vás čeká výměna brzd, zvolte si 100% jistotu brzdného účinku.

Nyní zvýhodnění na brzdové destičky a kotouče 15 % při rezervaci servisu online!

 

Zimní kompletní kola

Zkontrolujte si své zimní obutí a rezervujte si termín na sezónní přezouvání pneumatik online již nyní. Dealeři Ford vám jsou schopni nabídnout kompletní zimní kola, ale také další produkty, které s koly a přezouváním souvisí. Například: TPMS senzory tlaku, poklice, originální ocelové nebo hliníkové ráfky, pojistné matice proti krádeži.

Online rezervace servisu

Wheel
Front closeup

Viditelnost

 

Seřízení světel, renovace světlometů

Věděli jste, že své světlomety si můžete nechat zrenovovat? Po několika letech provozu jsou na světlometech patrné četné škrábance a dochází k jejich slepnutí. Nechte si u autorizovaných dealerů Ford seřídit světlomety a také změřit jejich svítivost.

 

Stěrače

Správná funkce a účinnost stěračů jsou podmínkou pro zajištění čistého výhledu za každého počasí a bezpečnou jízdu. Stírátka stěračů byste si měli nechat pravidelně kontrolovat. Doporučená lhůta pro výměnu je jeden rok.

Nyní zvýhodnění na stěrače 15 % při rezervaci servisu online!

Online rezervace servisu

Příslušenství

 

Na sychravé počasí i babí léto se můžete vybavit s těmito vybranými kousky příslušenství:

  • Gumové rohože
  • Zástěrky
  • Rohož do kufru

Kompletní přehled příslušenství po modelech najdete v Online katalogu příslušenství.

Online rezervace servisu

Doggies
Top