Home > Servis > Údržba a nabídky > Servis a opravy vozidel > Kvalita oprav
Why a Ford Dealer should service your vehicle

Kvalita oprav

Místo, kde vám nabídneme všechny služby, které potřebujete

Prodejci a autorizované servisy Fordu vám nabídnou špičkové služby, až bude potřebovat vůz opravit. Všichni naši technici jsou vyškoleni společností Ford, jejíž kontroly kvality zajišťují i kvalitní výsledky. Vždy máme k dispozici dostatek originálních dílů Ford a na opravy dáváme záruku. Nabízíme nejvhodnější servisní řešení pro vozy všech věkových kategorií a v případě nutnosti budeme jednat s pojišťovnou. Zároveň zůstane v platnosti vaše záruka na karoserii na celý vůz.

Díky originálním náhradním dílům bude váš Ford vždy maximálně bezpečný.

Náhradní díly vyrábíme podle stejně vysokých standardů jako auta. Vybírejte originální náhradní díly Ford, které vám zajistí maximální výkon, bezpečnost i odolnost. Vysoké standardy originálních náhradních dílů Ford zaručují skvělé lícování, spolehlivost a výkonnost. Používejte originální náhradní díly Ford, které udrží hodnotu vašeho vozu a případní zájemci o ojeté vozidlo za něj mohou ve výsledku zaplatit více. Originální náhradní díly snadno poznáte podle naší nezaměnitelné obchodní značky, která bývá často na dobře viditelném místě.

alt
alt

Komplexní ochrana pro vás i všechny okolo.

Moc dobře si uvědomujeme, jak důležitá je pro vás bezpečnost. Vozy Ford zaručují špičkovou ochranu cestujících i chodců, a to zdaleka nejen díky používání originálních dílů Ford. Nezávislý test organizace Motor Industry Research Association (MIRA) ukazuje, že riziko zranění v případě srážky s chodcem je až o 17 % vyšší při použití jedné z testovaných kapot z druhovýroby.

Opravy vozidel po nehodě

Vozidla Ford disponují složitými moderními systémy aktivní a pasivní bezpečnosti, kterými chrání vaše zdraví i zdraví ostatních účastníků provozu. Je tedy zřejmé, že způsob provedení opravy vozu po nehodě, použité náhradní díly a opravárenské technologie, zásadním způsobem ovlivňují funkčnost vozidla včetně zmíněných bezpečnostních prvků.

Aby po dopravní nehodě Váš Ford zůstal Fordem a zachoval si své vlastnosti jako před nehodou, využijte služeb některého z certifikovaných Center karosářských oprav Ford.

alt
Top