Home > Servis > Údržba a nabídky > Servis a opravy vozidel > Kvalita oprav
Why a Ford Dealer should service your vehicle

Kvalita oprav

Místo, kde vám nabídneme všechny služby, které potřebujete

Prodejci a autorizované servisy Fordu vám nabídnou špičkové služby, až bude potřebovat vůz opravit. Všichni naši technici jsou vyškoleni společností Ford, jejíž kontroly kvality zajišťují i kvalitní výsledky. Vždy máme k dispozici dostatek originálních dílů Ford a na opravy dáváme záruku. Nabízíme nejvhodnější servisní řešení pro vozy všech věkových kategorií a v případě nutnosti budeme jednat s pojišťovnou. Zároveň zůstane v platnosti vaše záruka na karoserii na celý vůz.

Díky originálním náhradním dílům bude váš Ford vždy maximálně bezpečný.

Náhradní díly vyrábíme podle stejně vysokých standardů jako auta. Vybírejte originální náhradní díly Ford, které vám zajistí maximální výkon, bezpečnost i odolnost. Vysoké standardy originálních náhradních dílů Ford zaručují skvělé lícování, spolehlivost a výkonnost. Používejte originální náhradní díly Ford, které udrží hodnotu vašeho vozu a případní zájemci o ojeté vozidlo za něj mohou ve výsledku zaplatit více. Originální náhradní díly snadno poznáte podle naší nezaměnitelné obchodní značky, která bývá často na dobře viditelném místě.

alt
alt

Komplexní ochrana pro vás i všechny okolo.

Moc dobře si uvědomujeme, jak důležitá je pro vás bezpečnost. Vozy Ford zaručují špičkovou ochranu cestujících i chodců, a to zdaleka nejen díky používání originálních dílů Ford. Nezávislý test organizace Motor Industry Research Association (MIRA) ukazuje, že riziko zranění v případě srážky s chodcem je až o 17 % vyšší při použití jedné z testovaných kapot z druhovýroby.

alt

Díky moderní technologii zůstane čelní sklo nedotčené a bezpečné jako nové.

Takový odražený kamínek dokáže čelní sklo snadno poškodit. Stejně snadno vám naše služba opravy skla zajistí opět bezchybný výhled. Díky inovativním technologiím a špičkovým nástrojům se naši odborníci vždy pokusí poškozené sklo (pokud to bude možné) opravit, aby vám ušetřili čas i peníze.

Abychom mohli takové poškození od kamínku opravit, musí splňovat následující kritéria:

  • Nesmí být větší než mince v hodnotě 2 €.
  • Musí být vzdálené alespoň 10 cm od okraje.
  • Nesmí být v zorném poli řidiče.

 

 

alt

Oprava drobných poškození karosérie bez nutnosti lakování

Pomocí unikátních technologií jsou naši odborníci schopni opravit drobná poškození karosérie, která hyzdí vozidlo, bez nutnosti lakování, čímž se výrazně snížuje cena opravy pro zákazníka.

Tímto způsobem lze opravit následující poškození karosérie:

  • Důlky po kroupách
  • Prohlubně a promáčkliny karosérie
  • Menší poškození nárazníku

V případě dalších dotazů kontaktujte svého autorizovaného prodejce nebo servis Ford.

Top