Family

PŘIPRAVENI NA NEZAPOMENUTELNÉ
LETNÍ ZÁŽITKY?

Pokud se brzy chystáte za sluncem, ujistěte se, že váš Ford je ve skvělém stavu, aby vás bezpečně dovezl na vaši dovolenou. Objednejte svého Forda na prohlídku již nyní, abyste si mohli bez starostí užívat léto.

PROHLÍDKY A OPRAVY

KONTROLA KLIMATIZACE

Zahrnuje kontrolu všech funkčních prvků klimatizačního systému vašeho vozidla a test chladicího výkonu, aby byla zajištěna plná účinnost.

DESINFEKCE A ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE

Kompletní servis čištění klimatizačního systému vašeho vozidla pro zachování jeho plné účinnosti. Nečistoty, mikroby a zápachy budou odstraněny, aby byla zajištěna vysoká výkonnost a dlouhotrvající ochrana

VYZVEDNUTÍ A PŘISTAVENÍ VOZIDLA

Informace o ceně u našich partnerů

S naší službou vyzvednutí a přistavení vozidla vyzvedneme vaše vozidlo na předem domluveném místě a po dokončení vám ho přivezeme zpět. Pokud potřebujete zůstat mobilní, ověříme možnosti zapůjčení vozidla. Zatímco my se postaráme o práci, vy se můžete věnovat tomu, co je pro vás důležité.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY

KOMPLETNÍ NABÍDKA PRÉMIOVÉ PÉČE O VŮZ

Od 250 Kč

Vyvinuto exkluzivně společností Ford, aby překonalo přední alternativy na trhu. Naše inovativní vysokolesklá vosková leštěnka a precizní péče o palubní desku Easy Protect byly důkladně testovány, aby vám poskytly výjimečné výsledky. Chraňte každý povrch vašeho vozidla a získejte neuvěřitelný lesk s naší kompletní řadou prémiové péče o vůz.

GUMOVÉ ROHOŽE

Od 1013 Kč za sadu

Naše voděodolné celoroční autokoberce udrží podlahu vašeho vozidla čistou a suchou. Jsou robustní, dokonale padnou a plní svou funkci. K dispozici jsou v sadách pro přední i zadní část vozu. Více na stránkách www.prislusenstvi-ford.cz

STŘEŠNÍ NOSIČE

Od 2 800 Kč

Využijte cestování na maximum a vezměte si s sebou více. Objevte naši nabídku schválených přepravních doplňků, které učiní váš Ford ještě univerzálnějším. Vybírejte ze značek jako ThuleLéto 2024 disclaimer a Mountain TopLéto 2024 disclaimer.