Mustang logo 60th anniversary

Ford Mustang®slaví 60 let

Ikona na první pohled

17. Dubna 2024

LEGENDA SLAVÍ 60

Legendární vůz, který znáte a milujete. Ford Mustang® letos slaví 60 let. Díky více než 10 milionům prodaných kusů je Ford Mustang® ikonou, která se objevila ve více než 5 000 filmech. Šedesátiny slavíme vydáním nových speciálních edic.

NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO STÁJE

K šedesátinám modelu uvedeme na silnice ještě více variant legendárního Fordu Mustang®. Od supersportovního vozu s motorem V8 o objemu 5,8 l až po čistě elektrický Mustang Mach-E® Rally – Mustang® využijete pro každou příležitost.

Silver mustang driving next to a mountain
Mustang driving on a well-paved road

MUSTANG® GT CALIFORNIA SPECIAL

Pohodlná jízda modelem Fordem Mustang® GT California Special vás přenese na prosluněné kalifornské pobřeží, v nabídce je provedení convertible. Odvážný ikonický styl s logem California Special v interiéru i na karoserii.

MUSTANG® GT BLACK

Připravte se na úžasnou jízdu ve Fordu Mustang® GT Black. Hliníková kola v barvě Ebony Black ladí s proslulými znaky Fordu Mustang vpředu a vzadu, černými kryty zpětných zrcátek, černou střechouMustang S650 - Nite Pony a světlomety s černým rámečkem.

Mustang Rally on a dirt road

MUSTANG MACH-E® RALLY

V podobě plně elektrického Mustang Mach-E® Rally míří Mustang tam, kde ještě nikdy nebyl – na nezpevněné cesty. Mustang Mach-E® s dosud nejrychlejší akcelerací a závodním stylem inspirovaným rallye, jedinečným podvozkem ve stylu rallye a vylepšeným výkonem 487 koní [358 kW] s dojezdem na elektřinu až 510 kmPlatí pro plně nabitý Mustang Mach-E . Tento model jsme navrhli tak, aby žil na vozovce a hrál si mimo ni. V Evropě bude k dispozici jen omezený počet vozů.

MUSTANG® GTD

Mustang® GTD, supersportovní vůz s duší Mustangu, přichází do Evropy. Účastníci vytrvalostního závodu 24 hodin Le Mans, který se koná 15.–16. června, si budou moci prohlédnout Mustang GTD na vlastní oči a zároveň sledovat závodní Mustang® GT3. Očekává se, že objednávky na Mustang GTD budou spuštěny letos v létě.

Mustang Logo on a floor mat

PŘIPOJTE SE K MUSTANG® GLOBAL GALLOP

Sledujte naši oslavu celosvětově proslulého modelu – Mustang® Global Gallop. Oslavíme šest desetiletí kultovního dědictví Mustang® a zároveň se zaměříme na jeho budoucnost a novou generaci zákazníků Fordu Mustang®.

Další informace