All-New E-Transit Double Cab in Van side view

PRO PŘEVOZ OSOB I NÁKLADU

FORD E-TRANSIT DCiV

E-Transit DCiV

  • Max. dojezd v kombinovaném režimu
    DOJEZD NA ELEKTRICKÝ POHON
  • MAX. HRUBÁ NOSNOST
  • MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  • DOBITÍ Z 15 % NA 80 % RYCHLONABÍJEČKOU
  • Prodejci a servis

FORD E-TRANSIT DCiV

Pohodlí pro cestující a vyhlášená robustnost dodávek Ford Transit v jednom. Elektrická dodávka E-Transit DCiV poskytne dostatek prostoru pro všechny členy týmu i veškeré jejich vybavení.

V závilosti na zvolené konfiguraci sedadel je schopný přepravit až šest osob. Dvě dostupné varianty výšky střechy umožňují pojmout až 8 m3 nákladu.

Řada inteligentních funkcí jako systém SYNC 4 a mobilní aplikace FordPass Pro pomáhají maximalizovat provozuschopnost vozidla a zvýšit produktivitu vaší firmy.

Využijte dotace Ministerstva průmyslu a obchodu až 400 000 Kč na nákup užitkového elektromobilu.

PODÍVEJTE SE, JAK JEZDÍ

E-Transit front three-quarter view

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

NENÁROČNÉ DOBÍJENÍ

E-Transit charging graphic

INTELIGENTNÍ KONEKTIVITA

Person using FordPass Pro app

FORDPASS PRO

Bez ohledu na to, zda pracujete s jedním vozidlem, nebo jich provozujete pět, aplikace FordPass Pro vám pomůže zachovat jejich kondici, zabezpečení a hladký provoz. Bezplatná aplikace vám umožní zobrazit umístění vašeho vozidla, jeho stav, umožní vám zamknout či odemknout vůz na dálku, spravovat plány nabíjení a mnoho dalšího.

Představení FordPass Pro

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

SYNC 4

SYNC 4 je cloudový komunikační a zábavní systém. Cloudové připojení umožňuje systému SYNC 4 pokročilejší plánování tras a konverzační rozpoznávání hlasu. Prostřednictvím aktualizací na dálku se váš systém bude v průběhu času dále vylepšovat. A díky bezdrátové integraci chytrých telefonů, nové 12” dotykové obrazovce a mnoha dalším funkcím představuje SYNC 4 zcela novou úroveň konektivity.

PALUBNÍ NAPÁJENÍ PRO POWER ONBOARD

E-Transit vám umožní dobíjet vaše nářadí kdekoliv, kam vás práce zavede. Palubní napájení Pro Power Onboard, dostupné jako výbava na přání, přináší 2,3 kW elektrické energie bez potřeby generátoru. To znamená, že můžete zapojit vaše vrtáky, pily, laptopy a většinu nářadí do palubní zásuvky a dát se do práce.

VOLITELNÉ JÍZDNÍ REŽIMY

Přizpůsobte způsob jízdy vašeho E-Transitu s třemi možnostmi jízdních režimů. Každý z režimů upravuje různá nastavení vozidla tak, aby optimalizoval výkon pro zvolené podmínky. Režim Normální je ideální pro každodenní ježdění, režim Kluzký povrch vylepšuje řízení v mokru nebo na ledu a režim EKO umožňuje vydat to nejlepší z akumulátoru.

Ford E-Transit Double Cab in Van back seat view

DRUHÁ ŘADA SEDADEL

Přední řada sedadel s jednosedadlem nebo dvojsedadlem spolujezdce a prostorná druhá řada sedadel nabízejí místa až pro šest osob. Prosklené posuvné boční dveře usnadní cestujícím přístup k zadním sedadlům. Pro větší bezpečnost je druhá řada sedadel oddělená od nákladového prostoru pevnou přepážkou

NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ

VYBERTE SI SVŮJ E-TRANSIT

Ať už je vaší prioritou převoz většího počtu pasažérů nebo velký nákladový prostor, uzavřená dodávka nebo otevřený podvozek – můžete si vybrat a nakonfigurovat perfektní E-Transit přímo pro vaše podnikání.

L2 = Střední rozvor, L3 = Dlouhý rozvor, L4 = Dlouhý rozvor, delší převis vzadu

H1 = Nízká střecha, H2 = Středně vysoká střecha, H3 = Vysoká střecha

Více informací získáte na těchto odkazech