Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Připravujeme > Nový Ford Mondeo Hybrid

NOVÝ FORD MONDEO HYBRID

Chytrá hybridní technologie, prakticky navržený interiér a nekompromisní úložný prostor. Propojením konvenčního a elektrického pohonu nabízí Ford Mondeo HEV kombi dokonalou kombinaci nízké spotřeby a emisí CO2 (101 g/km), všestrannosti a výkonu. První vozy se v České republice objeví v dubnu, svůj vůz si ale můžete objednat již nyní.

Nové Mondeo je k dispozici ve výbavách Trend, Business Edition, Titanium, ST-Line a Vignale se zážehovým motorem 1.5 EcoBoost o výkonu 165 k, vznětovým motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 120 k, 150 k nebo 190 k, či s hybridním motorem 2.0 Hybrid iVCT o výkonu 187 k. Veškeré specifikace a ceny naleznete v ceníku.

New Ford Mondeo Hybrid badge close up

Jak elektřina pomáhá snižovat spotřebu paliva

Pokud to stav akumulátoru dovolí, může Mondeo HEV jezdit na krátké vzdálenosti s nulovými emisemi, jelikož využije pouze elektrický motor. A když je akumulátor vybitý nebo potřebujete vyšší výkon, přidá se energický zážehový motor o objemu 2.0 l. Elektromotor poskytuje podporu benzínovému motoru s cílem maximalizovat hospodárnost a zajistit, abyste u čerpacích stanic museli zastavovat co nejméně. Po dobu životnosti vozu tak ušetříte značné finanční prostředky.

Nejlepší z obou světů

Mondeo Hybrid kombi využívá hned dva zdroje energie: konvenční benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. A aby byl celý systém ještě účinnější, rekuperační brzdění zachycuje energii, která se obvykle ztrácí při brzdění. Pak ji znovu využívá k dobíjení vysokonapěťového akumulátoru.

new Ford Mondeo Hybrid interior panel
New Ford Mondeo Hybrid start button detail

S Fordem Mondeo HEV můžete ušetřit tisíce za parkování v Praze.

Auta s hybridním pohonem mohou parkovat v placených modrých a fialových zónách v Praze zdarma. Vůz stačí zaregistrovat na úřadě a zaplatit ročně 100 Kč za administrativní poplatek.

Pravidla a výdej parkovacích oprávnění pro vozidla s hybridním pohonem se řídí podmínkami společnosti Technická správa komunikací hlavního města Prahy, a.s. Povolení k parkování lze získat u Magistrátu hlavního města Prahy, Jungmannova 35/29, Praha 1 (je nutné se telefonicky předem objednat, tel. 236 004 354). Ford Mondeo HEV splňuje vyhlášené technické podmínky.

Hospodárná praktičnost

Kvůli větším akumulátorům musí většina hybridních vozů obětovat nízké spotřebě úložný prostor. Ale Mondeo HEV kombi se díky chytré konstrukci a inteligentnímu designu liší: nabízí tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Jen zavazadlový prostor má více než 403 litrů! A zcela plochá podlaha umožňuje snadné nakládání i vykládání zavazadel. Využili jsme všechen prostor, abychom vám mohli nabídnout hybridní automobil, který je stejně praktický jako úsporný.

New Ford Mondeo Hybrid Wagon detail of a spacious boot
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top