Home > Osobní vozy > NOVÉ MONDEO > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Nový Ford Mondeo

Ford Mondeo

NOVÝ FORD MONDEO

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Mondeo Hybrid

  Již za 785 900 Kč.

  Nebo za 8 800 Kč měsíčně s Ford Ideal.*

  Ford Mondeo

  Chytrá hybridní technologie, prakticky navržený interiér a nekompromisní úložný prostor. Mondeo Hybrid kombi využívá hned dva zdroje energie: konvenční 2.0 l benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. Díky tomu nabízí Ford Mondeo Hybrid kombi dokonalou kombinaci nízké spotřeby a emisí CO2 (101 g/km), všestrannosti a výkonu. Nyní může být váš již za 785 900 Kč díky zvýhodnění 161 000 Kč.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km.

  Seznamte se s manažerským vozem budoucnosti - vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku nebo si prohlédněte nabídku skladových vozů.

  *Zvýhodněná cena platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2019 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Zvýhodněná cena je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  Reprezentativní příklad úvěru Ford Ideal od Ford Credit: cena vozu 785 900 Kč, záloha 389 500 Kč (49,56 %), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,19 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 8 800 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2019 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Mondeo Vignale Hybrid. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Mondeo a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford Mondeo

  Příklad financování

  Ford Mondeo Titanium kombi
  2.0 EcoBlue, 150 k, 6st. manuální
   
  Měsíční splátka 11 733 Kč bez DPH*

  Nebo například úsporná verze

  Ford Mondeo Titanium kombi
  2.0 Hybrid iVCT, 187 k, eCVT automat

  Měsíční splátka 12 737 Kč bez DPH*

  Počáteční akontace 0 Kč, doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  • On-line reporting Fleet Monitor (přehled o sjednaných službách a o nákladech na provoz vozu)

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 15. 7. 2019 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Mondeo Titanium kombi. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top