PRAKTIČNOST

Ford Tourneo Connect showing spacious interior seating

5 NEBO 7 MÍST

Ve dvou nebo třech řadách sedadel je dostatek místa pro všechny a pro všechno. Běžná i delší varianta Tourneo Connect je k dispozici v pětimístném nebo sedmimístném provedení.

Ford Tourneo Connect showing flexible seating

VARIABILNÍ SEDADLA

Všechna zadní sedadla Tournea Connect je možné sklopit, složit dopředu nebo zcela vyjmout. Při přepravě obzvlášť dlouhého nákladu v délce až 3 metry můžete také sklopit přední sedadlo spolujezdce. 

KOMFORT A POHODLÍ

MOTORY A PŘEVODOVKY

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

POHON VŠECH KOL

Volitelný pohon všech kolTourneo Connect - Pohon vsech kol zajišťuje jistotu při jízdě v proměnlivých podmínkách. Systém dokáže určit, kolik točivého momentu je potřeba dodat na každou z náprav, což má za výsledek výjimečnou ovladatelnost a zlepšenou stabilitu.

Ford Tourneo Connect front three quarter view
Ford Tourneo Connect profile view in motion

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT S ASISTENTEM PRO JÍZDU V PRUZÍCH

Nastavte si požadovanou rychlost jízdy. Pokud provoz zpomalí pod tuto rychlost, vůz automaticky udržuje přednastavený odstup od vozidla před vámi. Asistent pro jízdu v pruzích vám také pomůže zůstat ve vašem pruhu.Asistenční funkce

DYNAMICKÉ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

Adaptivní přední světlomety optimalizují světelné kužely tak, aby odpovídaly konkrétním jízdním podmínkám. Automaticky přizpůsobí svícení pro jízdu po dálnici, ve městě nebo na venkově, stejně tak i pro parkování nebo zatáčení.

Ford Tourneo Connect showing dynamic LED headlights
Ford Tourneo Connect showing the traffic sign recognition functionality in action

NOVÝ ASISTENT PRO COUVÁNÍ S PŘÍVĚSEM

Pomáhá couvat s připojeným přívěsem tak, aby nedošlo k nebezpečnému stočení přívěsu. Nový asistent pro couvání s přívěsem vám umožní nasměrovat přívěs přes ovládací páčku a obrazovku zadní kamery uvnitř vozu Tourneo Connect.TooltipAsistenční funkce

KONEKTIVITA

Ford Tourneo Connect interior touchscreen close up

DOTYKOVÝ DISPLEJ S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Nové Tourneo Connect se bezproblémově integruje s vaším chytrým telefonem. Můžete tak ovládat vše od telefonních hovorů a textových zpráv až po vnitřní teplotu, hudbu a satelitní navigaci – vše prostřednictvím barevného dotykového displeje o úhlopříčce 8,25 nebo 10 palců s vysokým rozlišením.

hand holding mobile phone showing FordPass App

FORDPASS NEBO FORDPASS PROApp FordPass a FordPass Pro

Systém FordPass vám umožňuje prostřednictvím vašeho chytrého telefonu přístup k řadě užitečných funkcí vozu, včetně dálkového zamykání, zabezpečení, údajů o stavu vozu a poskytování aktuálních dopravních informací. Pokud vůz používáte pro služební účely, FordPass Pro nabízí řadu funkcí konektivity a správy vozového parku až pro pět připojených vozůTourneo Connect - pripojeni vozu.

Ford Tourneo Connect interior touchscreen close up

DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Tourneo Connect je k dispozici s barevným 10,25” digitálním přístrojovým panelem TFT s vysokým rozlišením, který zobrazuje klíčové informace pro řidiče formou intuitivních a snadno čitelných ikon. Můžete si nastavit prioritu zobrazených informací, a vybírat z řady sekundárních obrazovek jako je stav vozidla, navigace a aktivní asistence řidiči.

hand holding mobile phone showing FordPass App

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Navrženo s ohledem na maximální prostor a praktičnost. Interiér modelu Tourneo Connect je vybaven praktickým centrálním úložným prostorem a bezdrátovým nabíjením pro váš chytrý telefon.Bezdrátové nabíjení

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ

Ford Tourneo Connect seat belt reminder

UPOZORNĚNÍ NA NEZAPNUTÉ PÁSY

Upozornění na nezapnuté pásy vás nebo vaše spolucestující upozorní, když se někdo zapomene připoutat. Systém upozornění na nezapnuté pásy také umožňuje snadné vyjmutí zadních sedadel bez nutnosti odpojení elektrických konektorů.

ISOFIX Child Seat Attachments

ISOFIX

Pomáhá udržovat děti v bezpečí. Tourneo Connect je vybaveno úchyty ISOFIX, takže můžete do vozu snadno namontovat dvě dětské sedačky.

Graphic showing the pre-collision assist system working.

PRE-COLLISION ASSIST​

Pokud systém rozpozná riziko srážky s vozidlem, chodcem nebo cyklistou, upozorní vás na to vizuálně i akusticky, a pokud včas nezareagujete, může automaticky naplno brzdit. Asistent vyhýbacího manévru pomáhá v kritických situacích při bezpečném objetí překážky.Asistenční funkce

Pro více informací klikněte na odkazy níže