Home > Užitkové vozy > NOVÝ RANGER > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Nový Ford Ranger

RANGER

NOVÝ FORD RANGER

Mimořádná nabídka

Nabídky ostatních modelů

 • Nový Ford Ranger

  Nejprodávanější evropský pick-up již za 641 900 Kč bez DPH

  Nebo za 10 881 Kč měsíčně s Ford Credit úvěr 3,33 %*

  Ranger Double Cab Wildtrak 3.2 TDCi 200PS Auto

  Nový Ranger staví na svých bezkonkurenčních kvalitách, ke kterým nově přináší již ve standardní výbavě širokou paletu asistenčních a bezpečnostních technologií. Již ve výbavě XL tak můžete mít například asistenta pro jízdu v pruzích, systém Pre-Collision Assist s autonomním nouzovým brzděním nebo funkci rozpoznávání dopravních značek.

  Získejte nový Ford Ranger se zvýhodněním přes 160 000 Kč a pořiďte si jej s Ford Credit úvěr 3,33 %  již za 10 881 Kč měsíčně*.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km.

  Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 12. 2020 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  *Reprezentativní příklad FORD CREDIT úvěr 3,33 %: cena vozu 641 900 Kč bez DPH, záloha 310 680 Kč (40 % z ceny s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,33 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 10 881 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 31. 12. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Ranger a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ranger Double Cab

  Příklad financování

  Ford Ranger Double Cab XLT
  2.0 EcoBlue, 170 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 9 546 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 60 000 km 

   

   


  Měsíční splátka 10 778 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 31. 12. 2020 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Ranger Double Cab XLT. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top