Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TRANSIT CUSTOM ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Transit Custom - zvýhodněná nabídka

  NOVÝ FORD
  TRANSIT CUSTOM

  Již za 688 000 Kč bez DPH*

  a s Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford Transit Custom

  Pořiďte si Transit Custom nové generace s nákladovým prostorem o objemu 5,8 m3 a motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 110 k se zvýhodněním 160 000 Kč bez DPH. Součástí bohaté standardní výbavy je mimo jiné systém SYNC 4 s 13“ dotykovým displejem, zadní parkovací kamera, přední i zadní parkovací senzory a automatická klimatizace.

  Nově v nabídce také vícemístné provedení Kombi a Kombi Van a pokročilá plug-in hybridní (PHEV) technologie pro všechny karosářské varianty. PHEV nabízí kombinovaný výkon 171 kW, možnost čistě elektrického bezemisního provozu v režimu EV Nyní a umožňuje atraktivní nízkorizikový vstup do světa elektromobility. Nyní navíc se zvýhodněním 140 000 Kč bez DPH pro všechny vozy s plug-in hybridním pohonem.  Pro práci v náročnějších podmínkách je pro naftový Transit Custom k dispozici také pohon všech kol AWD. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km pro naftové verze a 5 let / 150 000 km pro plug-in hybrid. Pro všechny motorizace včetně zajištění mobility až na 5 dní.

  *Zvýhodněná nabídka pro podnikatele platí u participujících autorizovaných partnerů Ford od 1. 10. 2023 do 31. 12. 2023 nebo do odvolání pro verzi Transit Custom Van Trend 280 L1 2.0 EcoBlue 81 kW / 110 k s 6st. manuální převodovkou a předním pohonem. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele od 1. 10. 2023 do 31. 12. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Transit Custom Van Trend.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

 • Transit Custom Trend na operativní leasing

  FORD TRANSIT CUSTOM TREND OPERATIVNÍ LEASING FORD LEASE

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby.

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Transitu Custom a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Ford Transit Custom

  DALŠÍ VÝHODY:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model

   

  PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ

  Ford Transit Custom Trend 280 L1H1
  2.0 EcoBlue 110k, 6st.manuální převodovka, přední pohon

   

  Měsíční splátka 13 020 Kč bez DPH*
  pro operativní leasing
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km,
  akontace 0 Kč

  Měsíční splátka 14 400 Kč bez DPH*
  pro Full-service leasing
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km,
  akontace 0 Kč

  FIXNÍ MĚSÍČNÍ SPLÁTKA OPERATIVNÍHO LEASINGU OBSAHUJE:

  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

   

  FIXNÍ MĚSÍČNÍ SPLÁTKA FULL-SERVICE LEASINGU OBSAHUJE NAVÍC:

  • Servis u autorizovaných servisů Ford
  • Asistenční služby
  • Pneumatiky, výměna a úschova
  • Dálniční známka

   

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 31. 12. 2023 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců), nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Transit Custom. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Více informací získáte na těchto odkazech

Top