Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TRANSIT CUSTOM ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Transit Custom - zvýhodněná nabídka

  NOVÝ FORD
  TRANSIT CUSTOM

  Již za 658 000 Kč bez DPH*

  a s Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

  Ford Transit Custom

  Transit Custom získal prestižní ocenění Mezinárodní dodávka roku 2024 (International Van of the Year) a je již několik let v řadě nejprodávanější dodávkou svého segmentu v Evropě.***

  Pořiďte si Transit Custom Van nové generace s nákladovým prostorem o objemu 5,8 m3 a motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 110 k se zvýhodněním 190 000 Kč bez DPH. Součástí bohaté standardní výbavy je mimo jiné systém SYNC 4 s 13“ dotykovým displejem, zadní parkovací kamera, přední i zadní parkovací senzory a automatická klimatizace.

  Transit Custom je dostupný také ve vícemístných provedeních DCiV a Kombi. V nabídce jsou pro všechny karosářské varianty i elektrifikované verze - pokročilá plug-in hybridní (PHEV) technologie a plně elektrický E-Transit Custom. PHEV nabízí kombinovaný výkon 232 k, možnost čistě elektrického bezemisního provozu v režimu EV Nyní a umožňuje atraktivní nízkorizikový vstup do světa elektromobility. E-Transit Custom disponuje elektromotorem o výkonu 136 k nebo 218 k, využitelnou kapacitou akumulátoru 64kWh a dojezdem až 329 km v kombinovaném režimu dle WLTP. Pro práci v náročnějších podmínkách je pro naftový Transit Custom k dispozici také pohon všech kol AWD. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km pro naftové verze a 5 let / 150 000 km pro plug-in hybrid a E-Transit Custom. Na vysokonapěťový akumulátor a komponenty platí prodloužená záruka 8 let / 160 000 km. Pro všechny motorizace včetně zajištění mobility až na 5 dní.

  *Zvýhodněná nabídka pro podnikatele platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2024 nebo do odvolání pro verzi Transit Custom Van Trend 280 L1 2.0 EcoBlue 81 kW / 110 k s 6st. manuální převodovkou a předním pohonem. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  ***Nejprodávanější dodávka v Evropě podle údajů S&P Global New Registrations z let 2021, 2022 a 2023.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Transit Custom Van Trend.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Více informací získáte na těchto odkazech

Top