• Max Load Space
    MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  • Max gross payload
    MAX. UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ
  • Electric driving range
    DOJEZD NA ELEKTRICKÝ POHON
  • CENÍK

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM VAN

První vozy s naftovými motory včetně verzí s pohonem všech kol AWD na trhu koncem roku 2023. Elektrifikované pohony budou k dispozici později v roce 2024.

Nejprodávanější dodávka v EvropěS&P Global New 1-Tonne právě prošla modernizací.

Vůz, který je znám svou houževnatostí a spolehlivostí, jsme zcela přepracovali. Nový Transit Custom Van je od základu postaven na konektivitě a produktivitě nové generace. 

V nabídce s elektrifikovanými i konvenčními vznětovými pohonnými jednotkami. Včetně nového E-Transitu CustomNabidka 2024. Vyznačuje se svou legendární funkčností, ale jako plně elektrická dodávka je hospodárnějšíHybrid 2024 a neprodukuje při jízdě žádné emise. 

Nové chytré prvky vám nyní umožní používat svou dodávku jako mobilní kancelář. A díky kombinaci s inteligentním softwarem a online nástroji Ford Pro budete moci maximalizovat provozuschopnost vozidla a zvýšit produktivitu: vaše dodávka nikdy nebyla efektivnější.

PODÍVEJTE SE, V ČEM JE JINÝ

PROHLÉDNĚTE SI HO

Podívejte se na naše video a prohlédněte si nový E-Transit Custom.

Ford E-Transit Custom
Ford Transit Custom Limited parked, Person making a delivery

DORUČOVACÍ ASISTENT

Zabrzdit, zavřít okna, zamknout vozidlo. Doručovací asistent automatizuje běžné úkony, které řidiči dělají při každém zastavení (k dispozici později během roku 2024).

Ford Transit Custom Limited parked at port loading bay

SPRAVUJTE CHYTŘEJI

Propojení s aplikací FordPass Pro pro maximální produktivitu a bezpečnost.

JEZDĚTE CHYTŘE

Díky vyspělým asistenčním technologiím a volitelném pohonu všech kol AWD budou řízení, parkování i práce snazší a bezpečnějšíDriver-assist features are supplemental 4.

PROHLÉDNĚTE SI KAŽDÝ DETAIL

 

Transit Custom in red

NÁSTROJE PRO LEPŠÍ ZVLÁDNUTÍ KAŽDÉHO DNE 

VAŠE POJÍZDNÁ KANCELÁŘAvaiablity note

Udělejte si ze své dodávky mobilní kancelář. Ford SYNC 4Ford SYNC 4 se díky novému 5G modemu vyznačuje vylepšenou konektivitou, bezproblémovou integrací chytrého telefonu, 13” dotykovou obrazovkou a konverzačním hlasovým ovládáním. Inovativní funkce naklopení volantu vám po zaparkování umožní vytvořit sklopenou desku – ideální jako pracovní plocha pro notebook nebo jídelní stolek.

Ford Transit Custom interior view with laptop
Ford Transit Custom delivery assist

DORUČOVACÍ ASISTENT

Doručovací asistentNabidka 2024, který jsme navrhovali speciálně pro kurýrní typ jízdy, vám umožní optimalizovat celou řadu úkolů, které se musí provádět při každém rozvozu. S pomocí 13" dotykového displeje si můžete přizpůsobit, co je pro vás a vaši firmu nejlepší, včetně aktivace parkovací brzdy, vypnutí motoru, zavření oken nebo třeba zapnutí výstražných světel. K dispozi později v průběhu roku 2024.

FORD PRO

Více než jen obyčejná pracovní dodávka: Transit Custom je pouze jednou částí integrovaného řešení Ford Pro. To zahrnuje sadu inteligentních softwarových aplikací a nástrojů pro správu vozového parku, jako je například FordPass ProAplikace FordPass Pro. Všechno je perfektně propojené s cílem zvýšit provozuschopnost vozidla a maximalizovat produktivitu vašeho podnikání.

Ford Pro integrated service dashboard on tablet
Ford E-Transit Custom Pro Power Onboard

DOSTATEK ENERGIE NA CELÝ DEN

Pracujte se svým nářadím všude, kde potřebujete. Transit Custom Plug-In Hybrid a E-Transit Custom jsou k dispozici s technologií Pro Power Onboard, která umožňuje připojit elektrické nářadí, světla, notebooky i další zařízení tam, kde právě pracujete.

Ford Transit Custom driver smart

ASISTENČNÍ TECHNOLOGIE

Parkování na rušné ulici nebo na malém parkovacím místě dá člověku zabrat. Pokročilá 360° kamera s rozděleným zobrazením vám ho usnadní.

Ford Transit Custom interior view

BEZPEČNOST

Nový Transit Custom je vybaven pokročilými asistenčními technologiemiDriver-assist features are supplemental 4, které vás udrží v bezpečí bez ohledu na to, kam vás práce zavede.   

Security locks

ZABEZPEČENÍ

Vysoce bezpečnostní zámky od TVL, dostupné jako výbava na přání, dokazují, že zabezpečení vašeho vozu bereme vážně.

Více informací získáte na těchto odkazech