TRANSIT CUSTOM VÝBAVA

Ford Transit Custom interior view with pastry

KOMFORT A VÝBAVA

POJÍZDNÁ KANCELÁŘAvaiablity note

Ideální pro řidiče, kteří svoji dodávku využívají jako pojízdnou kancelář. Sklopný volant vám umožní proměnit kabinu v praktické, multifunkční prostředí pro celou řadu každodenních činností, včetně administrativy nebo pauzy na kávu. Flexibilní přední dvojsedadlo spolujezdce v novém Transitu Custom obsahuje speciální přihrádku pod sedadlem, do které se dá schovat například notebook a další kancelářská výbava.

DORUČOVACÍ ASISTENT

Navržen ideálně pro doručovací služby. Doručovací asistentOptional feature available 2024 se ovládá na 13” dotykové obrazovceV769 Voice-operated systems a umožní vám optimalizovat a automatizovat celou řadu úkonů, které se musí provádět při každém zastavení. Cílem je maximální úspora času. Můžete si nastavit, co je pro vás a vaši firmu nejlepší, včetně aktivace parkovací brzdy, vypnutí motoru, zavření oken nebo třeba zapnutí výstražných světel.

Ford Transit Custom delivery assist
Ford Transit Custom interior view

KONEKTIVITA

Ford Transit Custom in red

PRAKTICKÝ

Ford Transit Custom in the evening

ZÁŽITEK Z JÍZDY

Ford Transit Custom digital instrument cluster

DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ ŠTÍT

Všechny informace, které potřebujete, přímo před vámi. Digitální přístrojový štít s vysokým rozlišením zobrazuje řidiči informace v praktických, snadno pochopitelných ikonách. Můžete také nastavit vyšší prioritu zvoleným informacím, například navigačním příkazům nebo informacím o stavu vozidlaDriver-assist features are supplemental 4. Digitální přístrojový štít bude k dispozici později v roce 2024. Aktuálně je do vozů dodáván digitálně-analogový přístrojový štít.

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

LED světlomety přináší nezaměnitelný design a mimořádné osvětlení. Zároveň nabízí automatické přepínání dálkových světlometů.

Ford Transit Custom led headlights
Ford Transit Custom auto shifter

ŘADICÍ PÁKA PRO AUTOMATICKOU PŘEVODOVKU

Nová řadicí páka pro automatickou převodovku je nyní umístěna na sloupku pod volantem, aby vám při pohybu v kabině nic nepřekáželo. Funkci nové 8stupňové automatické převodovky můžete sledovat na digitálním přístrojovém štítu. Kromě tažné kapacity až 2 800 kg poskytuje i plynulý chod, abyste si mohli jízdu užít vy i vaši spolucestující.

Ford Transit Custom Trail

DYNAMIKA

Ford Transit Custom driving modes

JÍZDNÍ REŽIMY

Nový Transit Custom nabízíme s až pěti jízdními režimyDriver-assist features are supplemental 4 - Normání, EKO, Kluzký povrch, Tažení/těžký náklad (pro automatickou převodovku) a Nezpevněná cesta (pouze pro AWD a mLSD). Jízdní režimy přizpůsobují odezvu plynu, řízení a chování při řazení. Každý jízdní režim jsme vyladili tak, aby usnadňoval jízdu ve specifických podmínkách, abyste měli jistotu optimálního výkonu vozidla v jakémkoli prostředí, kam vás práce zavede.

POHON VŠECH KOL AWD

Systém AWDTransit Custom Trail model je navržen tak, aby udržoval trakci v zimním počasí nebo v náročném terénu, ale také aby zlepšoval adhezi v zatáčkách a chování na silnici, a to i se standardními pneumatikami. Tento systém dělá z vozu dokonalého partnera při doručování v náročných podmínkách i při výletech za sněhem.

Ford Transit Custom all-wheel drive (AWD)
Ford Transit Custom mechanical limited slip differential (MLSD)

MECHANICKÝ SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL MLSD

mLSD zlepšuje ovladatelnost vozidla automatickým přenosem točivého momentu motoru při nízké přilnavosti na kolo s nejvyšší trakcí. To umožňuje řidičům pohodlněji zdolávat mokré, kluzké a náročné povrchy včetně nezpevněných silnic, štěrkových cest, travnatých povrchů nebo sněhu a ledu. Dostupný pro verze s předním pohonem v kombinaci s manuální převodovkou.

Ford Transit Custom interior view

BEZPEČNOST

Ford Transit Custom interior view

AIRBAGY

Upřímně doufáme, že je nikdy nebudete potřebovat, ale pro ještě větší klid jsme do standardní výbavy nového Transitu Custom přidali ještě více airbagů. Airbag spolujezdce je nyní umístěn ve střeše a šetří tak místo v přístrojové desce. Zadní airbagy pokrývají druhou řadu sedadel a boční airbagy v zadní části předních sedadel vás chrání v případě boční kolize nebo nárazu zepředu pod úhlem.

Více informací získáte na těchto odkazech