ODPOVĚDNOST ZA INFORMACE

Chápeme, jak je pro každého návštěvníka našich stránek důležitý bezproblémový přístup k informacím. Proto jsme pečlivě vyhodnotili jejich přístupnost podle zásad pro umožnění přístupu k obsahu webových stránek, sestavených konzorciem World Wide Web Consortium (W3C). Z výsledků tohoto hodnocení pro nás vyplynuly závěry, které nás vedly k realizaci některých právě probíhajících úprav našich stránek.

Další informace o těchto zásadách najdete na adrese: http://www.w3.org/WAI/intro/wcag.php

Abychom usnadnili využívání čteček obrazovky nebo jiných pomocných technologií, věnovali jsme při návrhu stránek pozornost snadnému a jednoduchému přístupu ke všem informacím. Například pro podporu návštěvníků našich stránek s vadami zraku jsme použili kontrastní prvky, které zlepšují čtení, a vypustili jsme všechny blikající prvky, které mohou působit rušivě. U všech polí pro zadávání údajů jsou jednoznačné popisy nebo nápověda, pro podporu čteček obrazovky jsou implementovány odkazy přístupné pomocí klávesy Alt. Neexistují také žádná časová omezení týkající se doby prohlížení jednotlivých stránek nebo vyplňování formulářů.

Oficiální dovozce vozů Ford do ČR, společnost FORD MOTOR COMPANY, spol. s r.o., pečlivě sestavuje obsah těchto internetových stránek a zajišťuje jejich pravidelnou aktualizaci. Tyto stránky však v žádném případě nemohou nahradit detailní a individuální rady, které pomáhají potencionálnímu kupci při jeho nákupním rozhodnutí. Technické vlastnosti a výbava popisovaných vozů jsou pouze orientační. Přesné a aktuální specifikace týkající se vlastností, standardní výbavy, výbavy na přání, originálního příslušenství, cen a dostupnosti konkrétního modelu nebo verze získáte výhradně u autorizovaných prodejců vozů Ford.

Společnost FORD MOTOR COMPANY, spol. s r.o., nemůže zaručit, že informace na těchto stránkách jsou neustále aktuální, přesné a kompletní, nebo že bude kdykoli zaručen bezproblémový přístup.

U odkazů na webové stránky třetích stran nenese společnost FORD MOTOR COMPANY, spol. s r.o., žádnou odpovědnost za obsah těchto stránek.

Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na internetových stránkách se vztahují autorská práva společnosti FORD MOTOR COMPANY, spol.s r.o., případně jiných subjektů, které poskytly společnosti FORD MOTOR COMPANY, spol.s r.o., právo k jejich využití.

Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu bez předchozího písemného souhlasu společnosti FORD MOTOR COMPANY, spol.s r.o., je zakázáno.