Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT

Dynamický. Účelný.

Najděte si svůj Ford Transit Connect v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Sees the road signs you might miss

Všimne si dopravních značek, které jste mohli přehlédnout

Systém rozpoznávání dopravních značek zaznamená značky umístěné vedle vozovky nebo nad ní i stálé nebo dočasné dopravní značení. Na přístrojovém panelu se pak rozsvítí kontrolka se symbolem rychlostního omezení nebo zákazu předjíždění.

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Ford Transit Connect Sony audio system

Vysoce úsporný zážehový motor 1.0 EcoBoost

Technologie Ford EcoBoost nabízí výkon velkého motoru se spotřebou paliva a emisí malého. Motor 1.0l EcoBoost přináší 100 k, a to s kombinovanou spotřebou pouhých 5,6 l/100 km a emisemi CO2129 g/km.

Systém prevence zabraňuje nárazu při pomalé jízdě

Inovativní systém Active City Stop pomáhá předcházet nehodám v pomalu jedoucím provozu. Funguje v rychlostech do 50 km/h. Pokud je vpředu jedoucí vozidlo v dosahu jeho senzorů, systém nepřetržitě měří odstup. Zaznamená-li náhlé zpomalení vozidla vpředu, začne automaticky brzdit.

Prostor pro všechno a všechny

Při výběru vozu Transit Connect máte možnost volby krátkého rozvoru (L1) nebo dlouhého rozvoru (L2) – obě verze nabízejí mimořádný objem nákladového prostoru, konkrétně 3,0 m3 v případě verze L1 (krátký rozvor) a 3,7 m3 u L2 (dlouhý rozvor). Karosářská varianta Van je dostupná s praktickým průvlakem v přepážce, která umožňuje převážet některé předměty o délce až 3 metry (L1) nebo až 3,4 metru (L2). Do nákladového prostoru obou verzí se vejdou dvě europalety. K dispozici také jako karosářská varianta Kombi Van a Kombi, nabízející větší flexibilitu při převážení osob.

Co od své dodávky vyžadujete?

Tři varianty karoserie (Van, Kombi Van a Kombi), dvě až sedm sedadel, dvě délky rozvoru a nosnost 625 až 1000 kg... Určitě si vyberete takový Transit Connect, který dokonale odpovídá vašim potřebám.

Pro každou variantu karoserie je na výběr několik úrovní výbavy a celá řada jednotlivých položek výbavy na přání, abyste si mohli sestavit vůz přesně na míru.

Van

Prostorný, chytře rozvržený a vysoce funkční: nákladový prostor má celoplošnou přepážku (plnou či prosklenou) a v kabině mohou být dvě nebo tři sedadla. Posuvné boční dveře a dvoukřídlé zadní dveře se dodávají standardně. Můžete si však objednat zadní stěnuvýklopné dveře se stěračem, ostřikovačem a vyhříváním zadních oken.

Kombi Van

Mimo dvou sedadel v přední řadě má verze Kombi Van ještě druhou řadu se třemi sedadly. Druhou řadu sedadel odděluje od prostoru pro náklad přepážka.

Kombi

Transit Connect Kombi má flexibilní systém zadních sedadel. Sedadla v pětimístné verzi i sedmimístné nabízejí vysokou úroveň flexibility. Vnitřní prostor lze podle momentální potřeby přizpůsobit tak, aby zůstalo více místa pro cestující, nebo naopak pro náklad.

Interior 360 video still
Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Connect

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top