Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT CONNECT > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Vaše pojízdná kancelář

Pohodlí jako v osobním automobilu, odolné sedačky a pozice řidiče zajišťující dobrý přehled – díky tomu všemu je Transit Connect komfortním a uvolňujícím místem. S novým systémem FordPass Connect můžete nyní využívat kvalitní 4G Wi-Fi a získávat aktuální informace o dopravní situaci, na dálku vůz zamykat a odemykat apod. Jedná se o novou úroveň konektivity, jaká byla dosud myslitelná pouze doma nebo v kanceláři.

Ford SYNC 3

SYNC 3. Pro nerušený handsfree zážitek

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje připojení a pohodlné ovládání telefonu, hudby či navigace. Učinit tak můžete buďto hlasově nebo prostřednictvím 6” dotykové barevné obrazovky podporující intuitivní gesta tažení a oddalování či přibližování pomocí prstů. Například vyvolat seznam místních restaurací můžete pohodlně pouhým vyslovením “Mám hlad”.

Nabíjení za jízdy

Pro kompatibilní telefonyTooltip je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Bezdrátové dobíjení telefonu
FordPass Connect

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je Transit Connect k dispozici s modemem FordPass ConnectTooltip. Tento systém usnadní a zpříjemní každou cestu. Podporuje celou řadu funkcí včetně Wi-FiTooltip až pro deset zařízení, takže cestující mohou využívat svých streamingových služeb, aby jim dlouhá cesta lépe utekla. Kromě toho, s aktualizacemi o dopravní situaci doručovanými v reálném časeTooltip do vašeho satelitního navigačního systému. Vaše cesta bude klidnější a na čas.

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPass. Po připojení můžete využívat celou řadu nových funkcí včetně vyhledání vozu, pokud zapomenete, kde jste zaparkovali, či zamykání a odemykání na dálku. Díky tomu můžete lépe kontrolovat, zda je vůz uzamčen. Nebo můžete dokonce někomu umožnit přístup do vozu, i když momentálně nejste poblíž. Navíc, pokud máte i automatickou převodovku, můžete dokonce na dálku nastartovat a předem si vůz vyhřát a rozmrazit dřív, než nastoupíte. Také si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla.

Aplikace FordPass
MyFord Dock

Bezpečné místo pro veškerou vaši elektroniku

Integrovaný držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Nastartujete stiskem tlačítka

Nový Transit Connect automaticky rozpozná přítomnost klíče, i když ho máte v kapse nebo kabelce. Pak už stačí jen stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor naskočí.

Startovací tlačítko
Středová konzola

Dost místa na všechno

Důmyslně navržená středová konzola je vybavena 12V zásuvkou, portem USB pro nabíjení, dvěma držáky na hrnek a úložnou schránkou pro složky do formátu A4.

Quickclear rychle očistí čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Quickclear
Top