Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Díky kombinaci důmyslného, moderního designu s praktickými technologiemi je Transit Connect úsporným užitkovým automobilem a zároveň praktickou
a komfortní kanceláří na kolech.

Ford SYNC 2 with Voice Control and 6” colour Touchscreen

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Vaše dodávka: vaše kancelář

Díky vestavěnému mobilnímu připojení nebylo vyřizování pracovních záležitostí na cestách nikdy tak snadné jako dnes. V kabině najdete prvky navržené tak, abyste měli vždy vše snadno po ruce. Jsou zde dvě 12 V zásuvky, vstup pro externí audio zařízení i USB vstup, dále držáky nápojů i místo pro notebook nebo složky formátu A4 pod sedadlem.

mobile connectivity built in to Transit Connect
 touch a button and the system can de-ice or defrost the screen in seconds

Quickclear rychle odmrazí vaše čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Komfort v podobě vyhřívaných sedadel

Zpříjemněte si mrazivá zimní rána vyhřívanými předními sedadly. Stačí stisknout tlačítko a sedadlo se bude udržovat vyhřáté na příjemnou teplotu tak dlouho, jak si budete přát.

Seat warmers
Dual zone Electronic Automatic Temperature Control

Nastavte si teplotu, která vám bude vyhovovat

Systém automatické elektronické regulace teploty umožňuje nastavit přesnou teplotu, která vám vyhovuje. Vyspělá samočinná klimatizace ji potom bude automaticky udržovat.

Zpětná zrcátka, která na sebe dávají pozor

Elektricky sklopná zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby předešla náhodnému poškození. Ve sklopené poloze jsou chráněny i stylové integrované ukazatele směru.

At the touch of a button you can fully open or close both the driver and passenger windows

Okna otevřete i zavřete jedním dotykem

Stiskem tlačítka můžete zcela stáhnout nebo zavřít všechna boční okna.

Top