Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

Každý Transit je především účelný a Transit Connect nepředstavuje výjimku. 
Dynamický. Hravý. Užitečný. Takto můžeme popsat dokonale všestranný vůz Transit Connect, kombinující sílu, odolnost a hospodárnost. Poháněn výběrem nejnovějších benzínových (1.0 Ford EcoBoost) a dieselových (1.5 TDCi) motorů, zvládne Ford Transit Connect pracovat stejně tvrdě jako vy.

Prostor pro všechno a všechny

 

Při výběru vozu Transit Connect máte možnost volby krátkého rozvoru (L1) nebo dlouhého rozvoru (L2) – obě verze nabízejí mimořádný objem nákladového prostoru, konkrétně 3,0 m3 v případě verze L1 (krátký rozvor) a 3,7 m3 u L2 (dlouhý rozvor). Karosářská varianta Van je dostupná s praktickým průvlakem v přepážce, která umožňuje převážet některé předměty o délce až 3 metry (L1) nebo až 3,4 metru (L2). Do nákladového prostoru obou verzí se vejdou dvě europalety. K dispozici také jako karosářská varianta Kombi Van a Kombi, nabízející větší flexibilitu při převážení osob.

 

Nyní se do

kabiny vejdete tři.

Transit Connect disponuje i dvojsedadlem spolujezdce, díky kterému se do kabiny vejdou celkem tři cestující. Prostřední sedadlo lze sklopit a vytvořit tak plochý stolek pro psaní nebo na notebook. Naopak vyklopením sedáku nahoru se dostanete do praktické skryté schránky.

Ford Transit Connect Dual front passenger seat

Body pro upevnění nákladu

Úchytná oka pro uvázání nákladu jsou umístěné na bočnicích, takže podlaha zůstává hladká a rovná. Samozřejmě odpovídají normám DIN a ISO.

Lépe osvětlený nákladový prostor pro snazší a bezpečnější manipulaci s nákladem

Nové osvětlení nákladového prostoru je nyní dodáváno standardně. Můžete si zvolit také LED osvětlení s vysokou svítivostí, dodávané na přání.

Ford Transit Connect Cargo area lighting
Top