Home > Osobní vozy > MONDEO > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Mondeo

Ford Mondeo

FORD MONDEO

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Mondeo Hybrid

  Již za 740 277 Kč.

  Nebo za 8 300 Kč měsíčně s Ford Ideal.*

  Ford Mondeo

  Chytrá hybridní technologie, prakticky navržený interiér a nekompromisní úložný prostor. Mondeo Hybrid kombi využívá hned dva zdroje energie: konvenční 2.0 l benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. Díky tomu nabízí Ford Mondeo Hybrid kombi dokonalou kombinaci nízké spotřeby a emisí CO2 (99 g/km), všestrannosti a výkonu. Nyní může být váš již za 740 277 Kč díky zvýhodnění 151 623 Kč.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km. 

  Seznamte se s manažerským vozem budoucnosti, vyžádejte si testovací jízdu nebo nezávaznou cenovou nabídku.

  *Zvýhodněná cena platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2020 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Zvýhodněná cena je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte v našem dealerství.

  Reprezentativní příklad úvěru Ford Ideal od Ford Credit: cena vozu 740 277 Kč, záloha 369 100 Kč (49,86 %), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,33 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 8 300 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Mondeo Titanium Hybrid. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top