Home > Osobní vozy > FOCUS > Výbava > Praktičnost

Mimořádně prostorný

Interiér využívá dostupný prostor do posledního milimetru. Výsledkem je dosud nejvšestrannější Focus v celé historii tohoto modelu. Vpředu i vzadu je ve všech směrech tolik místa, že se i vysocí cestující mohou usadit naprosto pohodlně. Zadní sedadla dělená v poměru 60:40 lze sklopit téměř naplocho a získat tak maximum prostoru pro zavazadla. K dispozici je také flexibilní podlaha zavazadlového prostoru.

Místo pro všechno

Velikost zavazadlového prostoru je opravdu impozantní. Sklopte zadní sedadla a máte prakticky rovnou podlahu o objemu až 1 653 litrůMěřeno v souladu s normou ISO 3832 ve verzi kombi nebo 1 354 litrůMěřeno v souladu s normou ISO 3832 v případě 5dveřové verze. I se zadními sedadly ve vzpřímené poloze nabízí Ford Focus mimořádný zavazadlový prostor – ve verzi kombi 608 litrůMěřeno v souladu s normou ISO 3832 a v 5dveřové verzi 375 litrůMěřeno v souladu s normou ISO 3832. Vyšší pasažéři vpředu i vzadu ocení víc místa pro nohy, a to především při delších cestách. Nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru a bezdotykové ovládání pátých dveří (pouze u verzí kombi) maximálně usnadňují nakládání.

Prostorný a kultivovaný

Ultramoderní nový design nabízí víc než větší zážitek z jízdy. Máte také více místa pro zavazadla. Celý interiér je prostornější, světlejší a vzdušnější než dřív. Vytváří tak energetické a současně uvolňující prostředí.

Ford Focus spacious interior
Ford Focus load floor

Praktická nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru

Focus kombi nabízí flexibilní podlahu zavazadlového prostoru, která vám umožňuje vytvořit buď hlubokou podlahu nebo mělkou podlahu s úložným prostorem pod ní. Kryt zavazadlového prostoru chrání vaše věci, aby nebyly vidět.

Tolik zavazadlového prostoru, kolik budete potřebovat

Bez ohledu na to, jaký typ karoserie si zvolíte, byl Focus navržen tak, abyste měli dostatek prostoru. Zadní sedadla se dělí v poměru 60:40 pro větší všestrannost. Zadní sedadla lze také složit zcela na plocho a tím vytvořit ještě více místa pro zavazadla. Také je k dispozici praktický průvlak na lyže.

Ford Focus cargo space
Top