Home > Osobní vozy > PUMA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Puma 

puma

FORD PUMA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Puma

  Poznejte výhodnou nabídku Smart Edition.

  Výkupní bonus až 30 000 Kč za váš stávající vůz.*

  Ford Puma

  Vyjádřete svůj jedinečný styl. Ford Puma v sobě kombinuje veškerou atletickou energii SUV, dynamický prostor městského kompaktního vozidla a stylově vylepšeného prémiového osobního vozidla. Představuje zcela nový směr v identitě automobilů.

  Díky nabídce Smart Edition nyní získáte Pumu Titanium nebo ST-Line navíc s oblíbenou výbavou v podobě vyhřívaných sedadel, volantu a čelního skla a se sadou Comfort. Puma Titanium Smart Edition tedy může být vaše již za 471 900 Kč! Navíc můžete využít i výkupní bonus na váš stávající vůz.

  Ford Puma si také můžete pořídit díky financování Ford Credit s úrokem jen 0,99 %.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.

  Přesvědčte se sami a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  *Nabídka Ford Credit úvěru 0,99 % s dobou trvání 48 měsíců platí pro spotřebitele do 30. 9. 2021 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro podnikatele vám připraví autorizovaný dealer Ford. Reprezentativní příklad úvěru verze Ford Puma Titanium 1.0 EcoBoost Hybrid (mHEV) 125 k, 6st. manuální: Cena vozu vč. DPH 461 900 Kč, záloha 50 %: 230 950 Kč, doba trvání úvěru 36 měsíců, poplatek za zpracování smlouvy 3 464 Kč, splátka úvěru včetně pojištění 7 515 Kč, splátka úvěru  6 514 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 264 272 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 0,99 % p. a., RPSN 9,5 %.

  **Mimořádná nabídka v podobě zvýhodněných cen a výkupního bonusu platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2021 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Při výkupu vašeho stávajícího vozu libovolné značky bude poskytnut bonus 20 000 Kč na výbavy Titanium a ST-Line a 30 000 Kč na Titanium X, ST-Line X a ST-Line Vignale při podpisu kupní smlouvy na nový vůz. Autorizovaný prodejce má právo výkup vozu odmítnout. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford. Nabídka financování s úrokem 0,99 % není platná při využití výkupního bonusu pro Titanium 1.0 EcoBoost Hybrid (mHEV) 125 k.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Puma ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí COv kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Puma a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford Puma

  Příklad financování

  Ford Puma Titanium mHEV
  1.0 EcoBoost, 125 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 5 368 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

   

   


  Měsíční splátka 5 815 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

   

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  • On-line reporting Fleet Monitor (přehled o sjednaných službách a o nákladech na provoz vozu)

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 16. 7. 2021 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Puma ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top