Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD PUMA ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Puma - zvýhodněná nabídka
  Ford Puma

  FORD PUMA

  S mimořádným bonusem na skladové vozy 40 000 Kč*

  a Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

  Platné pro skladové vozy.

  Vyjádřete svůj jedinečný styl. Ford Puma v sobě kombinuje veškerou atletickou energii SUV, dynamický prostor městského kompaktního vozu a stylově vylepšeného prémiového osobního vozidla. Představuje zcela nový směr v identitě automobilů.

  Pořiďte si nový vůz Ford Puma se zvýhodněním 125 000 Kč a k tomu navíc s mimořádným bonusem 40 000 Kč již za 434 900 Kč.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní.

  Přesvědčte se sami a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

   

  *Mimořádná nabídka v podobě zvýhodněných cen a výročního bonusu platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30.9.2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30.9.2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Puma ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top