Home > Osobní vozy > PUMA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Puma 

puma

FORD PUMA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Puma

  Poznejte výhodnou nabídku Smart Edition.

  Eko bonus 25 000 Kč na výbavu ST-Line X*.

  Ford Puma

  Vyjádřete svůj jedinečný styl. Ford Puma v sobě kombinuje veškerou atletickou energii SUV, dynamický prostor městského kompaktního vozidla a stylově vylepšeného prémiového osobního vozidla. Představuje zcela nový směr v identitě automobilů.

  Díky nabídce Smart Edition nyní získáte Pumu Titanium nebo ST-Line navíc s oblíbenou výbavou v podobě vyhřívaných sedadel, volantu a čelního skla a se sadou Comfort. Puma Titanium Smart Edition tedy může být vaše již za 495 900 Kč!

  S výbavou ST-Line X navíc můžete využít eko bonus na váš stávající vůz.

  Ford Puma si také můžete pořídit díky financování Ford Credit s úrokem jen 1,99 %**.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.

  Přesvědčte se sami a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  *Mimořádná nabídka v podobě zvýhodněných cen a eko bonusu platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 12. 2021 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Při výkupu vašeho stávajícího vozu libovolné značky bude poskytnut eko bonus 25 000 Kč na výbavu ST-Line X při podpisu kupní smlouvy na nový vůz. Autorizovaný prodejce má právo výkup vozu odmítnout. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Nabídka Ford Credit úvěru 1,99 % s dobou trvání 36 měsíců platí pro spotřebitele do 31. 12. 2021 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro podnikatele vám připraví autorizovaný dealer Ford. Reprezentativní příklad úvěru verze Ford Puma Titanium 1.0 EcoBoost Hybrid (mHEV) 125 k, 6st. manuální: Cena vozu vč. DPH 485 900 Kč, záloha 50 %: 242 950 Kč, doba trvání úvěru 36 měsíců, poplatek za zpracování smlouvy 3 644 Kč, splátka úvěru včetně pojištění 7 949 Kč, splátka úvěru  6 958 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 280 076 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 1,99 % p. a., RPSN 10,1 %..

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Puma ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí COv kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top