Home > Osobní vozy > NOVÁ PUMA > Výbava > Praktičnost

Praktičnost

Moderní život často vyžaduje vynalézavý přístup využití prostoru. Ford Puma dokazuje tento způsob myšlení bezkonkurenční kapacitou zavazadlového prostoru ve své třídě. 

Kromě elegantního stylu a impozantního vzhledu vyniká krásně tvarovaný exteriér Fordu Puma promyšlenou praktičností. Jednotlivé detaily se spojují ve skutečnou všestrannost.

A nyní je tady pořádek!

Zavazadlový prostor Fordu Puma obsahuje inovativní dodatečný nákladový prostor MegaBox. MegaBox nabízí nejen 80 litrů úložného prostoru navíc a v případě potřeby dokáže pojmout předměty vysoké až 115 cm, ale má také nepromokavou vnitřní část s vypouštěcí zátkou, díky které můžete prostor čistit vodou. MegaBox je tak ideálním místem např. pro ukládání mokrých bot nebo zabláceného sportovního vybavení.

Tolik prostoru, kolik jen budete potřebovat

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv stupeň výbavy, Ford Puma vám poskytne tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40. Je také možné je sklopit do roviny a tím vytvořit ještě více místa pro zavazadla.

Ford Puma interior showing rear seats
Ford Puma close up on adaptive parcel shelf

Přizpůsobivý kryt zavazadlového prostoru

Ford Puma je vybaven přizpůsobivým krytem zavazadlového prostoru, který není připevněn ke druhé řadě sedadel a zvedá se pomocí zadních dveří, což znamená, že můžete upravit její polohu tak, aby se vytvořil prostor pro větší zavazadla.

Už žádné hledání klíčů

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru Fordu Puma i s plnýma rukama. S klíčem KeyFree v kapse nebo kabelce jednoduše naznačíte nohou kopnutí pod středem zadního nárazníku a zadní dveře se otevřou, aniž byste se něčeho museli dotýkat. Můžete je také otevřít a zavřít pomocí tlačítka, když sedíte ve voze.

Ford Puma with a couple opening booth hands free
Top