JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > PUMA > Výbava > Praktičnost

Praktičnost

Moderní život často vyžaduje vynalézavý přístup využití prostoru. Ford Puma vychází tomuto způsobu uvažování vstříc a nabízí největší objem zavazadlového prostoru (bez kompromisu úbytku prostoru u sedadel ve 2. řadě) ve své třídě – a to až 456 l.

Kromě elegantního stylu a impozantního vzhledu vyniká krásně tvarovaný exteriér Fordu Puma promyšlenými funkčními prvky. Jednotlivé detaily designu zajišťují skutečnou všestrannost. 

Ford Puma close crop of load compartment

Konečně pořádek! 

Ford Puma nabízí největší zavazadlový prostor ve své třídě o objemu 456 litrů (409 l s minirezervou). Integrovaný systém MegaBox o objemu 81 litrů dokáže pojmout předměty až 115 cm vysoké, k tomu také disponuje vnitřní nepromokavou částí s vypouštěcí zátkou, díky které je celý prostor omyvatelný. MegaBox je tak ideálním místem např. pro ukládání mokrých bot nebo zabláceného sportovního vybavení.

Tolik prostoru, kolik jen budete potřebovat

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv stupeň výbavy, Ford Puma vám poskytne tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40. Je také možné je sklopit do roviny a tím vytvořit ještě více místa pro zavazadla.

Ford Puma interior showing rear seats
Ford Puma close up on adaptive parcel shelf

Přizpůsobivý kryt zavazadlového prostoru

Ford Puma disponuje flexibilním krytem zavazadlového prostoru, který není připevněn k druhé řadě sedadel a zvedá se s výklopnými dveřmi. Díky tomu se  tak otevírá nový prostor pro uložení větších předmětů.

Už žádné hledání klíčů

Snadné otevření zadních dveří usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru Fordu Puma i s plnýma rukama. S klíčem v kapse nebo kabelce jednoduchým pohybem nohy pod nárazníkem aktivujete automatické otevření dveří zavazadlového prostoru. Můžete je také otevřít a zavřít, když sedíte ve voze.

Ford Puma with a couple opening booth hands free
Ford Puma close up on Tow Bar

Potřebujete toho odvézt ještě víc?

Pro přepravu větších nebo neskladných předmětů je možné Ford Puma vybavit střešními ližinami a popřípadě i odnímatelným tažným zařízením.

Top