NOVÝ FORD TOURNEO COURIER

CHYTRÝ A SCHOPNÝ. PROSTOR PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Rozhodněte, jestli obsadíte dvě sedadla nebo pět a naložte vše nezbytné na dlouhý víkend. Vyberte si mezi zážehovým a plně elektrickým pohonem. Se vzhledem SUV, pokročilou konektivitou a mimořádnou flexibilitou. Pro všechna vaše přání. Ať jste kdekoliv.

VYBERTE SI POHONNOU JEDNOTKU

Vybírejte z vyspělých elektrických a zážehových motorů.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Tourneo Courier Active Green rear 3/4 view

PROSTOR

Tourneo Courier nabízí velkorysý prostor v kompaktním městském balíčku. To znamená, že je stvořen pro všechna dobrodružství. Neuvěřitelně velký interiér,  sklopná zadní sedadla a spousta úložných prostorů znamenají, že je snadné sbalit vše na výlet do přírodyTourneo Courier V769 max hmotnost.

Ford Tourneo Courier Back seat view

KOMFORT

Tourneo Courier je o komfortu, kapacitě a různých konfiguracích. Snadno sklopná zadní sedadla poskytují až 2,45 m3 zavazadlového prostoru ve 2místném provedení – více než dostatek místa pro dobrodružné víkendy. Se vzpřímenými zadními sedadly snadno uveze až pět cestujících. Skvělé pro každodenní život nebo výlety s přáteli.

Ford Tourneo Courier Interior view

KONEKTIVITA

Tourneo Courier (vyobrazena elektrická verze) je vybaven nejnovějším systémem SYNC4Tourneo Courier V769 Sync 4 s dotykovým displejem a standardním připojovacím modemem FordPass. Po spárování s vaším chytrým telefonem prostřednictvím aplikace FordPass vám modem umožní přístup k řadě funkcí, včetně sledování polohy, stavu vozidla, hladiny paliva, dálkového zamykání a odemykání a dalších.

Ford Tourneo Courier Cactus Grey rear 3/4 view

E-TOURNEO COURIER

Informujte mě o novinkách

Ford Tourneo Courier Active Green front 3/4 view

TOURNEO COURIER

Informujte mě o novinkách

Pro více informací klikněte na odkaz níže