JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > PUMA
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

FORD PUMA ECOBOOST HYBRID

Najděte si svůj Ford Puma v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

blue ford puma
Modrý Ford Puma jedoucí moderním městem

Technologie, která dělá z jízdy radost

Ford Puma má řadu inovativních funkcí navržených tak, aby zvětšily požitek z jízdy. Například volitelné jízdní režimy a Ford Co-Pilot360, působivý soubor asistenčních technologií, které spolupracují při zrychlování, brzdění a dokonce i řízení. Mezi ně patří adaptivní tempomat, Pre-Collision Assist a asistent vyhýbacího manévru. Všechny tyto funkce hlídají cestu před vámi a upozorní vás na hrozící nebezpečí.

Krok vpřed

Přichází nová éra hybridních elektrických automobilů šetrnějších k životnímu prostředí. Ford Puma je na budoucnost připraven a na tento trend reaguje nabídkou mild-hybridních variant svých motorů EcoBoost. Ty poskytují vynikající výkon bez kompromisů, impozantní spotřebu paliva i výrazně nižší emise CO2. V nabídce jsou dostupné také s vyspělou 7st. automatickou dvouspojkovou převodovkou Powershift. Ta nabízí plynulé, bezstarostné řazení a přispívá k hospodárnějšímu provozu.

Žena kontroluje aplikaci FordPass na svém telefonu

Dokonalá rovnováha

Nejen hezký na pohled, ale také důmyslný. Kabina Fordu Puma vás obklopí stylovým designem s koženými prvky. Přední sedadla u provedení Titanium mají navíc bederní opěrku s masážní funkcí pro zvýšení komfortuTooltip. A elegantní detaily interiéru zvyšují pocit vzdušného a přepychového stylu. Široká nabídka chytrých funkcí a inovativních technologií vám propůjčí naprostou kontrolu na vozem. Od 12,3" digitálního přístrojového štítu a pokročilého 8" dotykového displeje systému SYNC 3 až po řadu dalších služeb a funkcí dostupných prostřednictvím informačního systému SYNC 3 a vestavěného modemu FordPass Connect byl každý prvek navržen tak, aby byla vaše jízda co nejjednodušší.

Vše pro vaši ochranu

Děláme maximum pro vaše bezpečí: od upozornění na hrozící kolizi až po inteligentní systémy, které vám pomohou udržet trakci a stabilitu. Proto je Ford Puma vybaven inteligentními asistenčními technologiemi, které chrání vás, vaši rodinu i ostatní účastníky provozu.

Modrý Ford Puma stojící před chodci

Důmyslné využití prostoru

Moderní život často vyžaduje vynalézavý přístup využití prostoru. Ford Puma vychází tomuto způsobu uvažování vstříc a nabízí největší zavazadlový prostor ve třídě  o objemu 456 l bez jakýchkoliv kompromisů v jeho využitelnosti. 

Kromě elegantního stylu a impozantního vzhledu vyniká krásně tvarovaný exteriér Fordu Puma promyšlenými funčkními prvky. Jednotlivé detaily designu zajišťují skutečnou všestrannost. 

Výbavové stupně pro Ford Puma

Specifikace (PDF 2.9MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top