Home > Osobní vozy > FIESTA > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika a hospodárnost

Proč byste se měli rozhodovat mezi suverénními jízdními výkony a nízkou spotřebou paliva? S Fordem Fiesta můžete mít obojí. Šestinásobný držitel titulu „Motor roku“, zážehový 1.0 EcoBoost, je vám k službám. Systém Stop-Start pomáhá šetřit palivo při každém zastavení. A vyspělé jízdní vlastnosti spolu s precizní ovladatelností představují záruku vynikajícího pocitu z jízdy.

Vyšší výkon.
Nižší spotřeba. Více radosti

Čistý neznamená kompromisní. Zážehový motor 1.0 EcoBoost je jedenáctinásobným držitelem ocenění Mezinárodní motor a hnací ústrojí roku. Ford Puma je k dispozici s výběrem konvenční varianty o výkonu 125 k nebo mild-hybridní varianty o výkonu 125 k. Užijete si s ním nekompromisní výkon s nižší spotřebou paliva a emisemi CO2, díky čemuž je nejen šetrnější k životnímu prostředí, ale i k provozním nákladům!

Ford Fiesta manual transmission

Manuální nebo automatická převodovka? Vyberte si sami

Celá škála převodovek vozů Ford je vytvořena tak, aby učinila maximum z kteréhokoliv motoru. Ford Fiesta nabízí pětistupňovou a šestistupňovou manuální převodovku a sedmistupňovou automatickou převodovku.

Ford Fiesta battery

Efektivnější dobíjení akumulátoru

Na rozdíl od konvenčních systémů obnovuje Inteligentní rekuperační dobíjení kapacitu akumulátoru pouze tehdy, když je to zapotřebí. Pokud to není nutné, nedobíjí například během akcelerace. Tím pomáhá snížit spotřebu a emise.

Top