Home > Osobní vozy > FIESTA > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Pokud chytré technologie fungují hladce u vás doma, proč ne i ve vašem autě. Ford Fiesta je vybaven systémem SYNC 3, který usnadňuje život; moderním audiosystémem B&O, jenž se postará o zábavu na cestách; a elektricky ovládanou panoramatickou střechou, která zpříjemní každou jízdu. Připravte se vyzkoušet tohle všechno i mnoho dalšího v prostoru navrženém tak, aby vám zajistil veškeré myslitelné pohodlí.

Seznamte se s novým nejlepším přítelem svého telefonu

I při cestování autem můžete být ve spojení se světem. Systém SYNC 3 představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Umožňuje bezproblémovou integraci vašeho chytrého telefonu, díky čemuž máte stále pod kontrolou všechny funkce od telefonních hovorů a textových zpráv až po poslech hudby a satelitní navigaci – to vše prostřednictvím 8" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením nebo pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Systém SYNC 3 si rozumí s Apple CarPlay i Android Auto. Aplikace můžete ovládat pomocí funkce Applink. Systém pro vás dokonce umí nahlas číst textové zprávy, takže vy můžete stále držet volant oběma rukama a pozorně sledovat cestu před sebou.

Vaše oblíbená hudba v dokonale věrném podání

Od klasických skladeb po současné hity… ať už je váš vkus jakýkoli, hudba si zaslouží, aby zněla tak, jak její autor zamýšlel. Audiosystém s výkonem 675 W a 10 reproduktory, který společnost B&O dodává pro vozy Ford, poskytuje přesně takovou reprodukci zvuku. Systém, který byl navržen výhradně pro Ford Fiesta, byl zvukovými techniky společnosti B&O vyladěn tak, aby se při jeho poslechu stávala každá cesta povznášejícím zážitkem. Jedinečný vzhled reproduktorů navíc dokonale dokresluje elegantní interiér vozu Ford Fiesta.

Ford Fiesta speaker detail

Světlejší a vzdušnější interiér díky velkoplošné panoramatické střeše

Dopřejte si ještě krásnější výhled na okolní scenérii, aniž byste museli opouštět pohodlí svého vozu Ford Fiesta. Elektricky ovládaná panoramatická střecha umožňuje opravdové prolnutí vnějšího světa s interiérem vozu. Střechu lze buď pootevřít, nebo odsunout přední díl nad zadní, což dodá interiéru prostornější a světlejší charakter. Speciální reflexní vrstva na skle přitom zabraňuje přehřívání interiéru a současně vás chrání před škodlivými UV paprsky. V případě potřeby můžete použít integrovanou roletu a sluneční paprsky tak zcela odstínit. Střecha je ovládaná elektricky, takže jen stačí stisknout tlačítko.

Vaše Fiesta. Přesně taková, jakou ji chcete mít

Chtěli byste si přizpůsobit svůj Ford Fiesta k obrazu svému? Stačí říct. K dispozici je široká paleta individualizačních prvků. Od nemetalických i metalických, speciálních a unikátních laků přes dekorační lišty až po různobarevné švy v interiéru. Z naší nabídky individualizačních sad si určitě vyberete.

A wheel and four Ford Fiesta models
Ford Fiesta dock with cell phone

Bezpečné místo pro vaši elektroniku

Držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Místo pro všechno

Promyšlený design vytváří dostatek místa pro řidiče i pasažéry. Je zde také množství úložných prostor na telefony s USB nabíječkami, na sluneční brýle, drobné, kelímky, nápoje i čokoládové tyčinky.

Ford Fiesta interior stowage
Ford Fiesta ambient lighting

Nastavte si noční osvětlení interiéru podle nálady

V noci můžete atmosféru ve voze ozvláštnit decentním rozptýleným osvětlením v příjemném odstínu.

Quickclear rychle odmrazí vaše čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Ford Fiesta frosted windshield
Top